Filmux filmo puslapis

Filmux yra vienas populiariausių filmų portalų, kuriame galite nemokamai ir be apribojimų žiūrėti naujausius filmus internete. Šio interneto portalo turinyje yra daug internetinių komedijų, dramų ir romantinių komedijų lietuvių kalba. Nors animacinių filmukų vaikams nėra daug, Filmux puslapyje tikrai bus visi populiariausi JAV animaciniai filmai internete lietuvių kalba. Šioje svetainėje taip pat yra keletas TV serialų, sugrupuotų pagal sezoną. Naujai atnaujintas puslapio dizainas puikiai pritaikytas mobiliesiems įrenginiams.

Pavadinimas:Filmux
Būsena:Darbas
Registracija:Nuo
Žiūrėkite naujausius filmus mūsų „YouTube“ kanale →
SimilarWeb reitingas:140
Lankytojų per mėnesį:1'000'000*
Puslapio adresas:https://filmux.to
* Lankytojų duomenys gauti iš Similarweb.com

Filmux – tai išskirtinai lietuviška kino svetainė, kurią lanko Lietuvos gyventojai, išvykę į įvairias kitas Europos šalis. Filmų katalogas nuolat atnaujinamas su naujesniais filmais, todėl geriausius 2022 metų filmus tikrai rasite netrukus po jų pasirodymo skaitmeninėje aplinkoje. Šiuo metu „Filmux“ pagal lankytojų skaičių, remiantis laisvai internete prieinamais duomenimis, gali būti laikoma viena didžiausių internetinių filmų svetainių Lietuvoje.

Puslapis pasižymi geru dizainu ir funkcionalumu, o didelių trūkumų nepastebėta. Kadangi visas vaizdo įrašų srautinio perdavimo turinys yra laisvai prieinamas, atminkite, kad yra keletas autorių teisių pažeidimų. Nors puslapio apačioje yra informacijos, rodančios, kad patį vaizdo įrašų srautinį perdavimą teikia nesusijęs puslapis.

Prieš žiūrėdami pasirinktą komediją ar dramą, turėtumėte pamatyti kai kuriuos skelbimus, kurie tikriausiai palaiko Filmux puslapio priežiūros priemonę. Filmo suspaudimas yra aukšto lygio, todėl 720p HD kokybės filmą galite žiūrėti įprastu interneto ryšiu. Kad pagrindinis šio resurso konkurentas galėtų būti filmų puslapis Filmai.in, siūlantis patogesnį žiūrėjimą ir mobiliuosiuose įrenginiuose, taip pat 8filmai, kurie galėtų būti didžiausias konkurentas.

Atsižvelgiant į tai, kad šis puslapis ne itin palaiko autorių teises, jo vieta internete dažnai keičiasi. Pavyzdžiui, jį galima rasti įvairiuose kituose domenuose, pvz., filmux.org, filmux.top, filmux.net, filmux.tv, filmux.in ir kt. Naudotis šiuo puslapiu ar ne – lankytojų reikalas.

Visi online filmų puslapiai

Filmux ekrano kopija

Filmux filmai online