Geriausi filmai 2020

Susipažinkite su aktualiausių 2020 metų filmų topu – 20 geriausi filmai online 2020. Šis filmų topas sukurtas remiantis įvairių tarptautinių portalų viešais įvertinimais ir žiūrovų atsiliepimais. 2020-ieji kino pramonėje nusileis kaip metai, kai dėl pasaulinės Covid-19 pandemijos bus daugiausiai atidėtų ar nesukurtų filmų ir mažiausiai uždirbantis filmas istorijoje.

Tokie daug žadantys metai prasidėjo nuo daugybės puikių meno kūrinių – tokių filmų anonsų kaip naujasis filmas apie Bondą, „Greiti ir įsiutę“ tęsinys ir kiti super herojų veiksmo filmai. Tačiau pasaulinė COVID-19 pandemija metų pradžioje įnešė labai griežtų koregavimų. Kino teatrai užsidarė, kino studijos patyrė milijonų nuostolių, o apskritai situacija buvo labai baisi. 2020-uosius galima drąsiai vadinti prarastais metais kino industrijoje. Tačiau kai kurie sėkmingi 2020 m. filmai vis dar turėjo savo premjerą, pavyzdžiui, komedijos ir animaciniai filmai, kurie turi ištikimiausią auditoriją ir šiuos filmus dažnai galima rasti lietuvių ar rusų kalbomis.

Kaip vieną sėkmingiausių ir populiariausių 2020 m. filmų ir animacinių filmų galime išskirti animacinį filmą „Siela“ ir veiksmo filmą „Tenet“, kuris daugiausia buvo nufilmuotas mūsų filme. kaimyninė Estija . 2020 m. filmai tapo skaitmeninės transliacijos metais, o vaizdo paslaugų, tokių kaip „Netflix“, augimas neįtikėtinai augo. Pandemijos namai padidino internetinių filmų žiūrovų skaičių iki precedento neturinčių skaičių.

Populiariausių ir žiūrimiausių 2020 m. filmų topas

Geriausi filmai 2020

Filmų topas kuriamas pagal populiariausių pasaulio filmų svetainių reitingus, jų populiarumą ir kasos kvitus. Kadangi šie rodikliai dažnai nėra palyginami ir labai skiriasi, mes juos surinkome ir, atsižvelgdami į mūsų eKinas.lt nuomonę, 20 geriausi filmai 2020.

Košmarų sala filmas
20
ŽIŪRĖTI

Košmarų sala (2020)

Fantasy Island

4.9 Siaubo filmai Mokslinė fantastika

Nuošalioje tropinėje saloje charizmatiškas verslininkas, ponas Rorkas įkūręs tikrą atostogų rojų. Sala garsėja tuo, kad joje realybe virsta pačios beprotiškiausios svečių svajonės. Kuomet svajonės pavirsta košmarais, Melanė kartu su kitais svečiais privalo įspėti salos paslaptį, kad išsaugotų savo gyvybę.

Nuosavas šnipas filmas
19
ŽIŪRĖTI

Nuosavas šnipas (2020)

My Spy

6.3 Veiksmo filmai Komedijos

Džei Džei - šilto ir šalto matęs CŽV agentas, užgrūdintas daugybėje misijų ir išsiskiriantis itin gerais savo veiklos rezultatais. Nuo šiol jam vietoje tiesioginio dalyvavimo misijose teks padirbėti žvalgyboje. Tiesa, Džei Džei dar nežino, kad bent jau devynmetė šeimos narė Sofija toli gražu nėra paprasta.

Nematomas žmogus filmas
18
ŽIŪRĖTI

Nematomas žmogus (2020)

The Invisible Man

7.1 Siaubo filmai Trileris

Cecilija Kas bando išsilaisvinti iš smurtu paženklintų santykių. Jos mylimasis Adrianas - įniršio priepuolių kamuojamas mokslininkas, kontroliuojantis kiekvieną moters žingsnį. Po eilinio smurto protrūkio pavykus pabėgti iš namų, moteris sužino, jog buvęs mylimasis gyvenimą baigė savižudybe, testamentu palikęs jai milijoninę sumą.

Virš mėnulio filmas
17
ŽIŪRĖTI

Virš mėnulio (2020)

Over the Moon

6.5 Animaciniai filmai Miuziklas Nuotykių filmai

Šiame animaciniame miuzikle mergina stato raketinį laivą ir nuskrenda, tikėdamasi sutikti mitinę mėnulio deivę.

Artemis Faulas filmas
16
ŽIŪRĖTI

Artemis Faulas (2020)

Artemis Fowl

4.2 Nuotykių filmai Mokslinė fantastika

Britų aktorės Judi Dench fizinė transformacija į kino studijos „Disney“ pasakos „Artemis Faulas“ policijos kapitonę, kuri apėmė ne tik prilipdytas fėjos ausis, pribloškė filmo režisierių Kenneth Branagh.

Nuostabioji moteris 1984 filmas
15
ŽIŪRĖTI

Nuostabioji moteris 1984 (2020)

Wonder Woman 1984

5.4 Veiksmo filmai Nuotykių filmai Mokslinė fantastika

Gyvendama tarp mirtingųjų, žavioji amazonė jiems visuomet atskuba į pagalbą, tačiau kasdieniame gyvenime Dianos niekas nepažįsta kaip Nuostabiosios Moters. Nelemtai susiklosčiusių aplinkybių dėka, Barbara susideda su Maksvelu, įgyja nepaprastų galių ir tampa stipriausia iki šiol Nuostabiosios Moters priešininke - Gepardė.

Nemirtingųjų gvardija filmas
14
ŽIŪRĖTI

Nemirtingųjų gvardija (2020)

The Old Guard

6.6 Veiksmo filmai Trileris

Netikėtai atskleidžiama slapta nemirtingų samdinių komanda, kuri dabar turi kovoti, kad išlaikytų savo tapatybę paslaptyje, kai netikėtai atrandamas naujas narys.

Pirmyn filmas
13
ŽIŪRĖTI

Pirmyn (2020)

Onward

7.5 Animaciniai filmai Nuotykių filmai

Vieną dieną, du broliai elfai – Barlis ir Ianas – panoro išsiaiškinti, ar pasaulyje vis dar egzistuoja magija. Ir jie nutaria pamėginti praleisti vieną dieną su savo tėvu, kuris mirė, kai jie buvo dar maži.

Plėšriosios paukštės ir fantastiškoji Harlė Kvin filmas
12
ŽIŪRĖTI

Plėšriosios paukštės ir fantastiškoji Harlė Kvin (2020)

Harley Quinn: Birds of Prey

6.1 Veiksmo filmai Komedijos

Vienas grėsmingiausių Gotamo nusikaltėlių, dar žinomas slapyvardžiu Juodoji Kaukė ir be gailesčio susidorojantis su visais, stojančiais jam skersai kelio. Kartu su dar trim Plėšriosiomis Paukštėmis – Medžiotoja, Juodąja Kanarėle ir Renė Montoja – Harlė imasi globoti Kasandrą ir stoja prieš Romano smogikų armiją.

Bloodshot filmas
11
ŽIŪRĖTI

Bloodshot (2020)

Bloodshot

5.7 Veiksmo filmai Dramos

Rėjus Garisonas kažkada gyveno visiškai kitokį gyvenimą – tol, kol nenumirė. Dabar, atsipeikėjęs ant operacinio stalo, jis neprisimena, nei kas jis toks, nei kur yra, nei kaip čia pateko. O dabar jis – pirmasis pasaulyje žmogus, prikeltas iš numirusiųjų. Atgal į gyvenimą jį sugrąžino talentingiausių mokslininkų brigada, pasitelkusi naujausias, itin pažangias nano- ir biotechnologijas.

Ežiukas Sonic filmas
10
ŽIŪRĖTI

Ežiukas Sonic (2020)

Sonic The Hedgehog

6.5 Komedijos Nuotykių filmai

Sonic - taisyklių ir svetimos nuomonės nepaisantis personažas, pirmajame jam dedikuotame filme priverstas apsigyventi Žemės planetoje. Čia jis susipažįsta su geriausiu savo draugu Tomu, drauge su kuriuo stoja į kovą su Sonicą medžiojančiu piktadariu Dr. Robotniku, siekiančiu užgrobti planetą.

Emma filmas
9
ŽIŪRĖTI

Emma (2020)

Emma.

6.7 Komedijos Romantiški filmai Drama

Sykį Emai pavyksta atkalbėti draugę nuo vedybų su fermeriu – mergina įtikina bičiulę, jog geriausia galima jos partija – vietinis kunigas, kuris, kaip paaiškėja, įsimylėjęs pačią Emą… Galbūt aplinkinių piršlybų iniciatorei laikas pačiai patirti meilę? Likimas jaunajai aristokratei ima siųsti vieną staigmeną po kitos, ne juokais išjudindamas jos įsitikinimus ir gyvenimo būdą.

Pasaulio naujienos filmas
8
ŽIŪRĖTI

Pasaulio naujienos (2020)

News of the World

6.8 Nuotykių filmai Drama

Pilietinio karo veteranas sutinka vežti mergaitę, prieš kažkiek metų pagrobtą kajovų, jos tetai ir dėdei. Keliaudami šimtus mylių jie susiduria su mirtinais pavojais, ieškant vietos, kurią kiekvienas galėtų vadinti namais.

Evakuacija filmas
7
ŽIŪRĖTI

Evakuacija (2020)

Extraction

6.7 Veiksmo filmai Trileris

Filmo istorija sukasi aplink šaltakraujį ir puikiai savo darbą atliekantį samdinį Tailerį Reiką, kuriam yra patikėta labai svarbi misija – ištraukti iš nelaisvės tarptautinio nusikaltėlio sūnų, kuris Tailerio vadovybei gali tapti labai svarbiu koziriu negailestingame narkotikų kare.

Pašėlę vyrukai amžiams filmas
6
ŽIŪRĖTI

Pašėlę vyrukai amžiams (2020)

Bad Boys for Life

6.6 Veiksmo filmai Komedijos

Maikas išgyvena vidurio amžiaus krizę. Niekaip nenorėdamas pripažinti, kad jaunystė jau praėjo, Maikas laksto sportiniais automobiliais, nuolat įsivelia į nepatogias situacijas ir purkštauja, priskirtas jaunų detektyvų grupei. Tuo tarpu susitupėjęs, šeimą sukūręs ir policijos inspektoriumi tapęs Markusas vis dažniau pagalvoja apie pensiją.

Medžioklė filmas
5
ŽIŪRĖTI

Medžioklė (2020)

The Hunt

6.5 Veiksmo filmai Trileris Siaubo filmai

Dvylika nepažįstamųjų pabunda miške. Nei vienas jų neprisimena kaip ir kodėl atsidūrė čia. Nei vienas dar nežino esąs netrukus prasidėsiančios medžioklės taikiniu. Kaip paaiškėja, už krauju paženklinto eksperimento slepiasi grupelė milijonierių – atokiame užmiesčio name susirinkę elito atstovai netrukus ketina išbandyti naują sporto rūšį - žmonių medžioklę.

Siela filmas
4
ŽIŪRĖTI

Siela (2020)

Soul

8.1 Animaciniai filmai Šeimos filmai Nuotykių filmai

Džo Gardneris – paprastas vyrukas: gyvena Niujorke ir dirba mokykloje, muzikos mokytoju. Vieną dieną jam pagaliau nusišypso sėkmė: savo grojimu Džo sužavi vieno džiazo klubo muzikantus ir jie pasiūlo groti kartu! Negalėdamas patikėti savo laime, Džo tarsi ant sparnų skrenda per miestą, užsižiopso ir... įkrenta į atvirą kanalizacijos šulinį.

Mulan filmas
3
ŽIŪRĖTI

Mulan (2020)

Mulan

5.6 Fantazija Nuotykių filmai Drama

630-ieji mūsų eros metai. Kinijos imperijai ima grasinti žiaurūs įsibrovėliai iš šiaurės – gok-tiurkai. Kinijos imperatorius išleidžia įsakymą, pagal kurį eiti ginti tėvynės privalo vienas vyras iš kiekvienos imperijos šeimos. Dvi dukras auginantis Hua Žu – buvęs karys, tad jam šis įsakymas yra garbės reikalas, nors ir jis pats, ir visi aplinkiniai puikiai supranta, kad dėl garbingo amžiaus ir silpnos sveikatos šis žygis jam bus paskutinis.

Grenlandija: išlikimas filmas
2
ŽIŪRĖTI

Grenlandija: išlikimas (2020)

Greenland

6.4 Nuotykių filmai Trileris

Nors dauguma didesniųjų objektų yra pastebėti, o jų trajektorijos apskaičiuotos, tikimybė, kad į Žemę trenksis iš kosmoso gelmių atskriejęs nekviestas svečias, išlieka. Tokiu atveju padariniai gali būti katastrofiniai. Astronomams pirmą kartą pastebėjus naują kometą vardu „Klarkas“, dauguma žmonių į tai net neatkreipia dėmesio. Tačiau netrukus ima aiškėti, kad nekviesto svečio trajektorija pavojingai krypsta link mūsų planetos orbitos.?

Tenet filmas
1
ŽIŪRĖTI

Tenet (2020)

Tenet

7.5 Veiksmo filmai Trileris Mokslinė fantastika

Pagrindinis filmo herojus gauna užduotį: užkirsti kelią trečiam pasauliniam karui. Daug detalių jam neatskleidžiama. Viskas, ką jam užtenka žinoti, yra vienintelis žodis „Tenet“, kuris turėtų padėti atsirinkti, kas yra jo sąjungininkai ir priešai. Agentas leidžiasi į protu nesuvokiamą ir kvapą gniaužiančią kelionę po tamsų ir bauginantį tarptautinių šnipų pasaulį.

Žiūrėkite geriausius 2020 m. filmus sutrumpintoje vaizdo įrašo versijoje:

Taip pat žiūrėkite kitus vaizdo įrašus mūsų „YouTube“ paskyroje: eKinas