Geriausi filmai 2021

Susipažinkite su aktualiausių 2021 metų filmų topu - 25 geriausi filmai online 2021. Šis filmų topas sukurtas remiantis įvairių tarptautinių portalų viešais įvertinimais ir žiūrovų atsiliepimais. 2021 m. pandemija ir toliau siautė visame pasaulyje su nauja jėga ir neleido žiūrovams pamatyti visų suplanuotų ir paskelbtų filmų.

Šie metai išliks atmintyje su ilgai lauktu filmu Kopa, kuris dėl puikios vaidybos ir labai sėkmingos istorijos aprėpties taip pat pasiekė mūsų topo viršūnę. 2021 m. kino industrijoje įsimins dėl paskutinio Bondo 007, kuriame pagrindinį vaidmenį atliko Danielis Craigas. Piet, šio filmo premjera turėjo įvykti 2020 m., tačiau dėl visiems žinomų priežasčių jis buvo atidėtas. Kino studijos pagaliau sugebėjo prisitaikyti prie naujų sąlygų ir stabilizuoti pajamas. Palyginti su praėjusiais metais, bendros metinės filmų pajamos siekė 21,3 milijardo dolerių, tai yra beveik 2 kartus daugiau nei 2020 m., kai kino industriją gaubė rūkas.

Apskritai žiūrovų sąraše daugiausia dominavo veiksmo filmai, neskaitant kelių animacinių filmų, kurių populiarumo negali paveikti jokie virusai. Būtent internetiniuose vaizdo įrašų internetiniuose portaluose animaciniai filmai 2021 sulauks daugiausiai žiūrovų ir pajamų. 2021 metų pabaigoje žiūrovus nudžiugino naujausias filmas – Žmogus-voras, kuris įvairiuose filmų vertinimo portaluose sulaukė itin aukšto žiūrovų įvertinimo.

Populiariausių ir žiūrimiausių 2021 m. filmų topas

Geriausi filmai 2021

Filmų topas kuriamas pagal populiariausių pasaulio filmų svetainių reitingus, jų populiarumą ir kasos kvitus. Kadangi šie rodikliai dažnai nėra palyginami ir labai skiriasi, mes juos surinkome ir, atsižvelgdami į mūsų eKinas.lt nuomonę, 25 geriausi filmai 2021.

Matrica. Prisikėlimas filmas
25
ŽIŪRĖTI

Matrica. Prisikėlimas (2021)

The Matrix Resurrections

5.7 Veiksmo filmai Mokslinė fantastika

Tomas Andersonas gyvena neišsiskiriantį, nuobodoką gyvenimą. Tačiau kartais jį aplanko keistas, nepaaiškinamas jausmas, kad šis gyvenimas kažkoks netikras. Siekdamas įveikti šį nerimą, Tomas ima lankytis pas psichoterapeutą ir vartoti jo paskirtus vaistus – kažką neaiškiai primenančias mėlynas piliules. Tačiau tai menkai tepadeda.

Šang-Či ir dešimties žiedų legenda filmas
24
ŽIŪRĖTI

Šang-Či ir dešimties žiedų legenda (2021)

Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

7.5 Veiksmo filmai Nuotykių filmai

Pagrindinė Šang-Či problema jo gyvenime yra susijusi su nežinojimu, kas jis yra iš tikrųjų. Todėl jis privalo išmokti valdyti kiekvieną savo kūno dalį ir pažvelgti į gera ir bloga, į šviesą ir tamsą – tik tuomet jis galės pilnai išnaudoti visas savo galimybes.

Niekas filmas
23
ŽIŪRĖTI

Niekas (2021)

Nobody

7.4 Veiksmo filmai Drama

Kai vieną naktį du vagys įsiveržia į jo namus, Hutchas atsisako ginti save ir savo šeimą, šitaip tikėdamasis užkirsti kelią rimtesniam smurtui. Šis incidentas ir aplinkinių patyčios išprovokuoja ilgai slėptą Hutcho įniršį ir paskatina jį žengti atgal, į savo praeitį, kurią taip ilgai stengėsi pamiršti.

Ponas kūdikis 2. Šeimos reikalai filmas
22
ŽIŪRĖTI

Ponas kūdikis 2. Šeimos reikalai (2021)

The Boss Baby: Family Business

5.9 Animaciniai filmai Nuotykių filmai

Timas ir jo žmona Karolė, šeimos maitintoja, gyvena priemiestyje su savo itin protinga 7-erių metų dukra Tabita ir žavinga naujagime Tina. Tabita, klasės pirmūnė pažangiems vaikams skirtame prestižiniame Gilės centre, dievina savo dėdę Tedą ir nori tapti panaši į jį, tačiau Timas nerimauja, kad dukrelė pernelyg daug dirba ir todėl nepatiria normalios vaikystės.

Košmarų skersgatvis filmas
21
ŽIŪRĖTI

Košmarų skersgatvis (2021)

Nightmare Alley

7.1 Trileris Kriminaliniai filmai

Naujasis filmas pasakoja apie charizmatišką, tačiau žemai puolusį sukčių Stantoną Carlisle, kuris užklysta į klajojantį cirką ir ten sutinka keistą porą: aiškiaregę Zeeną ir į pensiją išėjusį jos vyrą mentalistą Pytą. Šį keistuolių porelė Stantonui atskleidžia savo darbo gudrybes, o šis, iš prigimties būdamas sukčius, sugalvoja patobulinti gudrybių techniką, ir apšvarinti turtingą Niujorko elitą.

Kruela filmas
20
ŽIŪRĖTI

Kruela (2021)

Cruella

7.4 Komedijos Nuotykių filmai

Prieš jai tampant piktąja Kruela De Vil, paauglė Estela turėjo svajonę: būdama talentinga, imli naujovėms ir ambicinga, ji norėjo tapti mados dizainere. Tačiau atrodė, jog pasaulis siekė, kad jos svajonė niekada neišsipildytų.

Kosminis krepšinis. Nauja era filmas
19
ŽIŪRĖTI

Kosminis krepšinis. Nauja era (2021)

Space Jam: A New Legacy

4.4 Komedijos Animaciniai filmai

Lebronas norėtų, kad jo sūnus Domas sektų jo pėdomis ir taptų krepšininku, tačiau šiam krepšinis nė motais – Domas svajoja tapti kompiuterinių žaidimų kūrėju. Vieną dieną tėvas ir sūnus patenka į keistą vietą – virtualią visatą, kurioje Lebronas Džeimsas pavirsta animaciniu veikėju.

Laisvasis Gajus filmas
18
ŽIŪRĖTI

Laisvasis Gajus (2021)

Free Guy

7.2 Veiksmo filmai Mokslinė fantastika

Paprastas bičas Gajus gyvena paprasto bičo gyvenimą. Dirba nuobodų, nedaug kam suprantamą ir, turbūt, niekam nereikalingą darbą banke, kurį užpuolikai apiplėšinėja maždaug 17 kartų per dieną. Tuomet paaiškėja, kad visas Gajaus gyvenimas yra beprasmis; pasaulis, kuriame jis gyvena, yra sukurtas programuotojų.

King's Man. Pradžia filmas
17
ŽIŪRĖTI

King's Man. Pradžia (2021)

The Kings Man

6.3 Veiksmo filmai Kriminaliniai filmai

Kai visų laikų blogiausi tironai ir nusikalstamos grupuotės suplanuoja padaryti sąmokslą sukeliant pasaulinį karą, grasinantį pražudyti milijonus taikių gyventojų, vienas žmogus privalo lenktyniauti su laiku, kad juos sustabdytų. Pagrindinius vaidmenis šįkart atlieka Ralph Fiennes, bei Harris Dickinson, vaidinantis šnipų mokyklos naujoką vardu Trust.

Kortų skaičiuotojas filmas
16
ŽIŪRĖTI

Kortų skaičiuotojas (2021)

The Card Counter

6.3 Trileris Drama

Pokeryje ypač svarbu likti šaltakraujišku ir apgalvoti keletą žingsnių į priekį. Tai – iki tobulumo nublizginti Viljamo gebėjimai. Užnugaryje palikęs kalėjimą, aibę paslapčių ir tamsią savo praeitį vyras kuria naują gyvenimą, tačiau praeitis pasiveja jį.

Enkanto filmas
15
ŽIŪRĖTI

Enkanto (2021)

Encanto

7.3 Animaciniai filmai Šeimos filmai

Madrigalus – kurie gyvena pasislėpę Kolumbijos kalnuose, stebuklinguose namuose, gyvybingame miestelyje, nuostabioje, žavingoje vietoje, vadinamoje Enkanto. Enkanto magija palaimino kiekvieną Madrigalų šeimos vaiką unikalia dovana: nuo super-stiprybės iki net galios išgydyti. Kiekvieną vaiką, išskyrus vieną – Mirabelę.

Greiti ir įsiutę 9 filmas
14
ŽIŪRĖTI

Greiti ir įsiutę 9 (2021)

Fast and Furious 9

5.2 Veiksmo filmai Nuotykių filmai

Domas Toretas gyvena ramų gyvenimą vienkiemyje kartu su Lete ir jų sūnumi, mažuoju Brianu. Tačiau jie nepamiršo, jog pavojus gali slėptis kiekviename žingsnyje. Šį kartą naujoji grėsmė privers Domą kovoti su savo praeities nuodėmėmis, jei jis panorės išgelbės tuos, kuriuos myli labiausiai.

Venomas 2 filmas
13
ŽIŪRĖTI

Venomas 2 (2021)

Venom: Let There Be Carnage

6.0 Veiksmo filmai Mokslinė fantastika

Edžio žmogiškoji pusė ir toliau kovoja su savąja ateivio asmenybės dalimi. Vyrukas turi nuolat sau priminti, kad „valgyti žmones – blogai“ ir šiaip privalo nuolat budėti, kad jo kūne slypintis ateivis nepridarytų nesąmonių. Tačiau tai netrukus pasikeis – tą dieną, kai ypatingo saugumo kalėjime laikomam psichopatui Kletusui Kesadžiui suplanuota įvykdyti mirties bausmę.

Vaiduoklių medžiotojai: iš anapus filmas
12
ŽIŪRĖTI

Vaiduoklių medžiotojai: iš anapus (2021)

Ghostbusters: Afterlife

7.2 Komedijos Nuotykių filmai

Verčiama aplinkybių, vieniša motina su dviem vaikais – Fibe ir Trevoru persikelia gyventi į nedidelį miestelį Oklahomoje – į vaikų senelio Egono namus. Ko vaikai nežino – kad jų senelis Egonas Spengleris yra vienas iš legendinių „Vaiduoklių medžiotojų“, kuriuos dabar žmonės visiškai užmiršę.

Savižudžių būrys. Mobilizacija filmas
11
ŽIŪRĖTI

Savižudžių būrys. Mobilizacija (2021)

The Suicide Squad

7.2 Veiksmo filmai Mokslinė fantastika

Kompanija apginkluojama ir išmetama į atokią salą, kurioje turi surasti ir sunaikinti taikinį. Kad nekiltų minčių improvizuoti, kiekvienam jų įmontuotas elektroninis sekiklis ir mažutė bomba, menkiausio nepaklusnumo akivaizdoje galinti švariai nušnioti galvą.

Džiunglių kruizas filmas
10
ŽIŪRĖTI

Džiunglių kruizas (2021)

Jungle Cruise

6.6 Nuotykių filmai Komedijos

Pasak legendos, Amazonės gilumoje auga ypatingas medis, turintis stebuklingų gydomųjų galių. Šią istoriją kažkada išgirdusią mokslininkę Lilę Hoton tiesiog apsėdo idėja surasti stebuklingą medį ir nuo tada mergina nepaliaujamai ieško bet kokios užuominos, galinčios nukreipti ją teisingu keliu. Degdama noru kuo greičiau įgyvendinti savo svajonę, kartu su savo broliu Lilė patraukia į Pietų Ameriką.

Paskutinė naktis Soho rajone filmas
9
ŽIŪRĖTI

Paskutinė naktis Soho rajone (2021)

Last Night in Soho

7.1 Paslaptis Siaubo filmai

Eloise, trokštanti tapti mados dizainere, sugeba paslaptingai persikelti į septintąjį dešimtmetį, kur ji sutinka akinančią, dainininkės karjeros siekiančią, dievaitę Sandie. Tačiau užburiantis septintojo dešimtmečio Londono žavesys atskleidžia ne viską, kaip netrukus paaiškėja, nes praeities svajonės ima staiga skilinėti ir atveria kažką tamsesnio su skaudžiomis pasekmėmis.

Juodoji našlė filmas
8
ŽIŪRĖTI

Juodoji našlė (2021)

Black Widow

6.7 Veiksmo filmai Mokslinė fantastika

Vos tik gimusi Juodoji našlė buvo perduota į KGB rankas, kurios prižiūrima tapo aukščiausios klasės šnipe. Vis dėlto SSRS subyrėjus, vyriausybė mėgino ją nužudyti. Praėjus 15 metų po Sovietų Sąjungos žlugimo, veiksmas persikelia į šių dienų Niujorką, kur ji yra laisvai samdoma operatyvinė darbuotoja.

Tylos zona 2 filmas
7
ŽIŪRĖTI

Tylos zona 2 (2021)

A Quiet Place Part II

7.2 Drama Mokslinė fantastika

Aklų, tačiau puikią klausą turinčių monstrų apsuptyje gyvenanti penkeriukė bando kurti normalią kasdienybę stengdamasi neišleisti nė garso – kiekvienas jų gali baigtis visos šeimos mirtimi. Vos vienas neatsargus judesys ir akli monstrai tampa žudymo mašinomis, kurių paslaptį filmo veikėjai bandys įminti filme „Tylos zona 2“.

Mirtis palauks filmas
6
ŽIŪRĖTI

Mirtis palauks (2021)

No Time to Die

7.3 Trileris Veiksmo filmai

Sulaukęs netikėto CŽV kolegos ir bičiulio Felikso Leiterio skambučio, agentas 007 susitaria susitikti, nors nujaučia, kad geruoju tai nesibaigs. Ir išties – Feliksas jo paprašo pagalbos išsiaiškinant, kur, kaip ir kokiomis aplinkybėmis dingo mokslininkas bei išradėjas Valdo Obručevas.

Dainuok 2 filmas
5
ŽIŪRĖTI

Dainuok 2 (2021)

Sing 2

7.5 Animaciniai filmai Komedijos

Busteris ir jo draugai Jaunaties teatrą pavertė vietiniu hitu, tačiau Busteris nusižiūrėjo didesnį prizą: debiutuoti naujame spektaklyje Krištolo Bokšto teatre, kuris įsikūręs žaviame Raudonojo Kranto mieste.

Žmogus-voras: nėra kelio atgal filmas
4
ŽIŪRĖTI

Žmogus-voras: nėra kelio atgal (2021)

Spider-Man: No Way Home

8.5 Nuotykių filmai Mokslinė fantastika

Piteris Parkeris džiaugiasi, kad savo dvigubo gyvenimo nebereikia slėpti nuo savo merginos, vis tik padidėjęs žmonių dėmesys vaikinui ir jo artimiesiems nemenkai apsunkina gyvenimą. Suvokęs, kad yra galimybė pakeisti susidariusią situaciją, Piteris pagalbos kreipiasi į daktarą Streindžą.

Paskutinė dvikova filmas
3
ŽIŪRĖTI

Paskutinė dvikova (2021)

The Last Duel

7.4 Drama Istorijos filmai

Tiesa nesvarbi. Svarbi tik vyrų galia. Tačiau viena moteris metė iššūkį visai tautai. Prancūzija. XIV amžius. Šimtamečio karo vidurys. Viduramžių riteris Jeanas de Carrouge‘as grįžęs namo iš karo staiga sužino, kad jo bičiulis Žakas Le Gri išprievartavo jo mylimą žmoną Margaritą. Tačiau niekas netiki moters kaltinimais, nes Žakas Le Gri turi galingų sąjungininkų.

Žaliasis riteris filmas
2
ŽIŪRĖTI

Žaliasis riteris (2021)

The Green Knight

6.6 Nuotykių filmai Drama

Legendų ir magijų epochoje, kai garbė buvo viskas, karaliais tapdavo narsiausi, seras Gaveinas priima paslaptingo Žaliojo riterio jam mestą iššūkį. Dabar Karaliaus Artūro įpėdinis, Apvaliojo stalo riteris, priverstas palikti Kamelotą ir leistis kelionėn per prakeiktomis laikomas žemes.

Kopa filmas
1
ŽIŪRĖTI

Kopa (2021)

Dune

8.1 Drama Veiksmo filmai

„Kopą“ – sukurtas filmas pasakoja istoriją apie ypatingomis galiomis apdovanotą Polą Atreidą, kartu su visa savo kilminga gimine priverstą keliauti į tolimą, atšiaurią ir vieną pavojingiausių Visatoje dykumų planetą Arakį, dar vadinamą Kopa.

Žiūrėkite geriausius 2021 m. filmus sutrumpintoje vaizdo įrašo versijoje:

Taip pat žiūrėkite kitus vaizdo įrašus mūsų „YouTube“ paskyroje: eKinas