Geriausi filmai 2022

Susipažinkite su aktualiausių 2022 metų filmų topu - 30 geriausi filmai online 2022. Šis filmų topas sukurtas remiantis viešais įvairių tarptautinių portalų vertinimais ir žiūrovų atsiliepimais. 2022-aisiais pagaliau pandemija po truputį atsitraukė ir žiūrovai gali išvysti jau seniai kurtus filmus, tik laukiančius tinkamo momento premjerai.

Praėjo tik pirmoji metų pusė, tačiau jau galima sakyti, kad 2022 m. Filmai bus daug. Skirtingos daugelio biudžetinių filmų premjerų bus rodomos beveik kiekvieną savaitgalį. Vienas iš laukiamiausių filmų Betmenas jau pasveikino save tarp auditorijos ir įgijo daug gero.

Yra daug gerų „Marvel“ superherojų filmų, kurie nustebins jus mūšio ir antgamtinėmis jėgomis. Nekantriai laukiami geriausi daugelio kitų filmų studijų laimėjimai - komedija, nuotykių filmai ir trileriai. 2022 m. „Pandemic“ poveikis ilgainiui sumažės ir galės laisvai apsilankyti kino teatruose iš internetinių filmų. Tai sėkmingai apims tyrimo pajamas ir motyvaciją pasiruošti kitoms filmoms.

Populiariausių ir žiūrimiausių 2022 m. filmų topas

Geriausi filmai 2022

Filmų topas kuriamas pagal populiariausių pasaulio filmų svetainių reitingus, jų populiarumą ir kasos kvitus. Kadangi šie rodikliai dažnai nėra palyginami ir labai skiriasi, mes juos surinkome ir, atsižvelgdami į mūsų eKinas.lt nuomonę, 30 geriausi filmai 2022.

Greitoji pagalba filmas 2022
30
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Greitoji pagalba (2022)

Ambulance

6.1 Veiksmo filmai Kriminaliniai filmai

Filme Greitoji pagalba, Denis ir jo brolis bando įvykdyti didžiausią banko vagystę Los Andželo istorijoje, bet planas žlunga. Jie pagrobšo greitosios pagalvos automobilį su sužeistu policininku ir medike.

Šviesmetis filmas 2022
29
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Šviesmetis (2022)

Lightyear

6.1 Animaciniai filmai Nuotykių filmai

Filmo Šviesmetis pagrindinis veikėjas Bazas Šviesmetis, astronautas su puikia išgyvenimo instinktu, paruošiasi pirmajam kosminiam skrydžiui ir susiduria su piktais iš už milijono šviesmečių atkeliavusiais robotais.

Juros periodo pasaulis. Viešpatavimas filmas 2022
28
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Juros periodo pasaulis. Viešpatavimas (2022)

Jurassic World Dominion

5.6 Veiksmo filmai Mokslinė fantastika

Filme Juros periodo pasaulis. Viešpatavimas, nuspręsta, ar žmonės išliks planetoje, dalijamasi su pavojingais dinozaurais. Kler, Ouvenas, Dr. Elė Setler, Dr. Ianas Malkolmas ir Dr. Alanas Grantas sujungia jėgas šioje epinėje kovoje.

Bilietas į rojų filmas 2022
27
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Bilietas į rojų (2022)

Ticket to Paradise

6.1 Komedijos Romantiniai filmai

Filmas Bilietas į rojų - pasakoja apie nesutariantiems tėvams, kurie privalo suvienyti jėgas ir pakeisti dukros Lilės sprendimą ištekėti už vietinio Balio gyventojo, kurį ji sutiko vos prieš kelias dienas.

Liepsnojanti širdis filmas 2022
26
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Liepsnojanti širdis (2022)

Fireheart

6.2 Animaciniai filmai Nuotykių filmai

Filme Liepsnojanti širdis, Niujorke gyvenanti mergina Džordžija svajoja tapti gaisrininke, nors tai yra vyriška profesija. Tai jos gyvenimo tikslas, tačiau merginą kankina lyties stereotipai.

Toras. Meilė ir griaustinis filmas 2022
25
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Toras. Meilė ir griaustinis (2022)

Thor: Love and Thunder

6.2 Veiksmo filmai Fantastiniai filmai

Toras. Meilė ir griaustinis: buvęs ginkluotas dievas Toro, ieškodamas savęs ir taikos, stoja į kovą su galaktikos žudiku Gorras. Jis susivienija su Valkirija, Korgu ir Džeinė Foster, kuriai Mjolnir paklūsta, vykdant misiją atskleisti ir sustabdyti kerštingą priešą.

Ežiukas Sonic 2 filmas 2022
24
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Ežiukas Sonic 2 (2022)

Sonic the Hedgehog 2

6.5 Veiksmo filmai Nuotykių filmai

Ežiukas Sonic 2 stebi Žaliojoje kalvoje gyvenantį Ežiuką Sonic. Siekdamas tapti tikru herojumi, jis suvienija jėgas su pagalbininku Uodega ir mėgina surasti galingą smaragdą, kol ji nepateka į piktadarių rankas.

Neatrastas filmas 2022
23
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Neatrastas (2022)

Uncharted

6.3 Veiksmo filmai Nuotykių filmai

Neatrastas pasakoja apie Neitano, kuris barmenu ir istorijos entuziastas, ieško prarastų turtų bei savo dingo brolio. Jis yra žymaus keliautojo palikuonis ir tikintis atrasti prarastus lobius.

Nesijaudink, brangioji filmas 2022
22
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Nesijaudink, brangioji (2022)

Don't Worry Darling

6.3 Drama Trileris

Filme Nesijaudink, brangioji, po darbo pasikeitimo šeima persikelia į uždarą kompanijos miestelį, kuriame valdo karizmatiškas vadovas. Vyrai darbuojasi prie slaptų projektų, o jų žmonos mėgaujasi prabanga ir nieko netikėdančios.

Blogiukai filmas 2022
21
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Blogiukai (2022)

The Bad Guys

6.8 Animaciniai filmai Nuotykių filmai

Filme Blogiukai, penki liūdnai pagarsėję draugai, įskaitant poną Vilka, sutinka išgelbėti save nuo kalėjimo su keistų sąlygų sutarimu ir stebėjimais. Jie pradeda apgauti pasaulį, o Vilkas atranda, kad gero darymas gali suteikti jam ilgai trokštamus dalykus.

20 geriausi filmai 2022, remiantis įvairių kino portalų reitingais ir filmų peržiūromis.
Juodoji pantera. Wakanda amžiams filmas 2022
20
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Juodoji pantera. Wakanda amžiams (2022)

Black Panther: Wakanda Forever

6.7 Veiksmo filmai Nuotykių filmai

Filme Juodoji pantera. Wakanda amžiams - Ramonda, Shuri, M'Baku, Okoye ir Dora Milaje kovoja už Vakandą po karaliaus T'Challa mirties. Susivienijus su karo šunimi Nakia ir Everett Ross, jie siekia naujo tautos kelio.

Operacija „Mincemeat“ filmas 2022
19
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Operacija „Mincemeat“ (2022)

Operation Mincemeat

6.6 Drama Karo filmai

Operacija „Mincemeat“ yra įtemptas trileris, kurio veiksmas vyksta 1943 m. Antrojo pasaulinio karo metais. Sąjungininkai planuoja masinį vokiečių okupuotos Europos puolimą, tačiau jų laukia itin sudėtinga užduotis – apsaugoti išsilaipinimo pajėgas nuo vokiečių kontratakos ir užkirsti kelią galimam masiniam naikymui.

Raudonoji panda filmas 2022
18
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Raudonoji panda (2022)

Turning Red

7.0 Komedijos Animaciniai filmai

Filme Raudonoji panda, 13-metė Mei Lee blaškosi tarp noro likti pareiginga dukra ir paauglystės chaoso. Ji sugeba netikėtai pavirsti didžiule raudona panda, kas įneša dar daugiau humoristinių nuotykių į jos gyvenimą.

Ne filmas 2022
17
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Ne (2022)

Nope

6.8 Siaubo filmai Mokslinė fantastika

Filme Ne - rančą turintys broliai ir seserys OJ ir Emerald Haywood, praradę tėvą dėl atsitiktinių dangaus objektų, kartu su Angelo Torreso ir Antlersu Holstu stengiasi surinkti įrodymus apie paslaptingą objektą.

Ponia Haris vyksta į Paryžių filmas 2022
16
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Ponia Haris vyksta į Paryžių (2022)

Mrs. Harris Goes to Paris

7.1 Komedijos Drama

Filme Ponia Haris vyksta į Paryžių, niekada nepaisančioje angloje valytojoje įsiplieskia aistra madingai „Dior“ suknelei. Kad ją įsigytų, ponia Haris įgyvendina drąsų ir nuotykių pilną planą, kuris ne tik keičia jos gyvenimą, bet ir paliečia pačių „Dior“ namų ateitį.

Daktaras Streindžas beprotybės multivisatoje filmas 2022
15
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Daktaras Streindžas beprotybės multivisatoje (2022)

Doctor Strange in the Multiverse of Madness

6.9 Fantastiniai filmai Nuotykių filmai

Filme Daktaras Streindzas beprotybės multivisatoje, Daktaras Streindzas turės gelbėti Keršytojus, bet pasinaudojęs draudžiamu burtu, jis atvėrė duris į Multivisatą, pavojingą beprotį laiko ir erdvės plotmėje.

Juodas telefonas filmas 2022
14
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Juodas telefonas (2022)

The Black Phone

6.9 Siaubo filmai

Filmas Juodas telefonas pasakoja apie 13-metį berniuką Finį Bleiką, kurį pagrobia žudikas ir įkloja į rūsyje, kuriame jis beprasmiškai šaukiasi pagalbos naudodamasis sugedusiu sieniniu juodu telefonu.

Vikingas filmas 2022
13
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Vikingas (2022)

The Northman

7.0 Drama Nuotykių filmai

Filme Vikingas, vikingų princas Amletas prisimena, kaip jam buvo liūdna mirti tėvo žudikui Danijos dvaruose. Dabar, suaugęs ir pasikvietęs kerėtojus, jis ruošiasi ilgai lauktam kerštui.

Ten, kur gieda vėžiai filmas 2022
12
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Ten, kur gieda vėžiai (2022)

Where the Crawdads Sing

7.2 Drama Mistiniai filmai

Ten, kur gieda vėžiai - stebi Kajos Klark likimą Šiaurės Karolinos miestelyje. Iš pradžių ją paliko motina, o vėliau vyresni broliai ir seserys, o galiausiai pradingo ir tėvas, dėl to ji augo viena.

Pakalikai 2 filmas 2022
11
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Pakalikai 2 (2022)

Minions: The Rise of Gru

6.5 Animaciniai filmai Nuotykių filmai

Filme Pakalikai 2, jaunasis Gru nori užkariauti Piktąjį Šešetą ir net svajoja tapti jų vadovu, bet kaip visada, planas nevyksta taip, kaip buvo numatyta.

10 geriausi filmai 2022. Sužinokite, kurie jie yra, ir žiūrėkite juos internetiniuose filmų portaluose.
DC Superaugintinių lyga filmas 2022
10
ŽIŪRĖTI VAIZDO

DC Superaugintinių lyga (2022)

DC League of Super-Pets

7.1 Veiksmo filmai Animaciniai filmai

Filme DC Superaugintinių lyga, Supermenui ir kitiems superherojams gelbėjant pasaulį, jų augintiniai su supergaliomis organizuoja misiją, siekdami išlaisvinti savo šeimininkus iš Lekso Liuterio nelaisvės. Kripto sukaupia įvairius augintinius, kurie, sujungę jėgas, turi įveikti iššūkius ir gelbėti savo šeimininkus.

Meniu filmas 2022
9
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Meniu (2022)

The Menu

7.2 Siaubo filmai Trileris

Meniu kviečia jauną porą į atokią salą, kur itin šokiruojančiame restorane skiriamas gyvybės kaina. Svečiai ragaus ne tik riebalų ir baltymų, bet ir visų gyvybiškai svarbių ekosistemų. Tačiau kai kuriems tai ne tik maisto patirtis, bet ir egzistencijos išbandymas. Restoranas tampa niūriu refleksu žmonijos baimėje ir besustojančioje gamtoje.

Elvis filmas 2022
8
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Elvis (2022)

Elvis

7.3 Biografiniai filmai Muzika

Filme Elvis, pasakojama įspūdinga istorija apie Elvio santykius su vadybininku Tomu Parkeriu ir jo įtaką muzikos karjerai. Elvio laisvas elgesys scenoje bei jo muzikos skambesys tapo kultūrine revoliucija.

Kulkų ekspresas filmas 2022
7
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Kulkų ekspresas (2022)

Bullet Train

7.3 Veiksmo filmai Trileris

Filme Kulkų ekspresas, vyro planai mėgautis pensija virsta dar viena misija. Kartu su koordinatore Marija, jis turės surasti ir pristatyti paslaptingą lagaminėlį greitajame traukinyje Tokijas-Morioka.

Gyveno kartą Oto filmas 2022
6
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Gyveno kartą Oto (2022)

A Man Called Otto

7.5 Komedijos Drama

Gyveno kartą Oto - stebina 60-metį Otą, nusiminusį gyvenimu po žmonos mirties ir pensijos. Viskas keičiasi, kai šalia įsikuria energinga šeimyna. Diena po dienos Oto atranda gyvenimo prasmę per jų įkvėptą džiaugsmą ir bendravimą.

Ties virimo riba filmas 2022
5
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Ties virimo riba (2022)

Boiling Point

7.5 Drama Trileris

Filme Ties virimo riba - intensyvus vakaras Londone. Šefas Endis Džounsas susiduria su asmeninėmis ir profesinėmis krizėmis, o netikėtas higienos inspekcijos vizitas kelia dar didesnę įtampą. Perpildytas restoranas ir absurdiški klientų reikalavimai kursto konfliktus, o Džounsas stengiasi išlaikyti virtuvės komandos stabilumą.

Betmenas filmas 2022
4
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Betmenas (2022)

The Batman

7.8 Drama Kriminaliniai filmai

Filme Betmenas, jaunas milijonierius Briusas Veinas, siekdamas kovoti su Gotamo miesto piktadariais, pasislepia po šikšnosparnį primenančiu kostiumu ir tampa legenda, vadinama Betmenu.

Batuotas katinas Pūkis: paskutinis noras filmas 2022
3
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Batuotas katinas Pūkis: paskutinis noras (2022)

Puss in Boots: The Last Wish

7.8 Animaciniai filmai Nuotykių filmai

Filme Batuotas katinas Pūkis: paskutinis noras - katinas privalo rasti Norų žvaigždę, atnaujindamas gyvybes. Kelionė Juoduoju mišku pasižada pavojais, įskaitant Auksapaukę, gudrų Džeką Hornerį ir didįjį blogąjį vilką. Pūkiui teks prašyti pagalbos buvusios partnerės Kitės ir priešės Agurkėlio, linksmo šunelio. Kiekvienas žingsnis – paskutinis.

Įsikūnijimas. Vandens kelias filmas 2022
2
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Įsikūnijimas. Vandens kelias (2022)

Avatar: The Way of Water

7.6 Veiksmo filmai Fantastiniai filmai

Įsikūnijimas. Vandens kelias: Džeikas Salis, tapęs Na‘vi genties nariu, susiduria su nauja grėsme. Kartu su Neytiri ir Na‘vi armija jis turi ginti savo planetą nuo anksčiau pradėto konflikto pavojų.

Asas Maverikas filmas 2022
1
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Asas Maverikas (2022)

Top Gun: Maverick

8.3 Veiksmo filmai Drama

Filmas Asas Maverikas stebina žiūrovus pasakojimu apie maištingą moksleivį, puikiai valdantį naikintuvus, ir jo netikėtą meilę mokytojui, sulaukdamas didelio pasisekimo pasaulio kino teatruose.

Geriausi filmai 2022 tikrai nenuvils net ir reikliausių žiūrovų, nes visus populiariausius kino žanrus atstovauja kokybiški filmai.

Kiti 2022 m. filmai

Ne visi filmai 2022 yra filmų sąraše, todėl šiuos mažiau populiarius filmus galima rasti šiame sąraše. Tai nebūtinai reiškia, kad šie filmai yra prastesni. Tačiau šie filmai vertinami žemiau.

 • Mirtis ant Nilo filmas 2022
 • Agentės 355 filmas 2022
 • Fantastiniai gyvūnai: Dumbldoro paslaptys filmas 2022
 • Klyksmas 5 filmas 2022
 • Moonfall: mėnulio kritimas filmas 2022
 • Monstrų viešbutis: Aukštyn kojom filmas 2022
 • Morbijus filmas 2022
 • Nepakeliamas milžiniško talento svoris filmas 2022
 • Tyli naktis filmas 2022
 • AFTER. Kai tapome laimingi filmas 2022
 • Juodasis Adamas filmas 2022
 • Lilas, Lilas, Krokodilas filmas 2022
 • Amsterdamas filmas 2022
 • Sparno broliai filmas 2022
 • Našlaitė: pirmoji auka filmas 2022
 • Prakeiktoji filmas 2022
 • Blefuotojas filmas 2022
 • Negailestinga naktis filmas 2022
 • M3GAN filmas 2022