Greiti ir įsiutę

Greiti ir įsiutę - yra sėkminga filmų franšizė, kuri prasidėjo nuo pirmojo filmo 2001 m. Jame pagrindinis dėmesys skiriamas nelegalioms gatvės lenktynėms, plėšimams ir šeimai, bet taip pat yra šnipinėjimo ir tarptautinio nusikalstamumo elementų. Dominicas Toretto ir jo draugų komanda patiria pavojingų ir adrenalino kupinų nuotykių visame pasaulyje.

Greiti ir įsiutę online filmai yra ir buvo rodomi viso pasaulio kino teatruose. Be jokios abejonės, šios franšizės filmai akimirksniu susilaukia žiūrovų simpatijų. Šiuo metu visas filmų dalis galima žiūrėti populiariausiuose Lietuvos online filmai lietuvių kalba.

Greiti ir įsiutę filmas

Greiti ir įsiutę, franšizė mėgstama būtent dėl jaudinančių greitųjų automobilių scenų, stulbinančių triukų ir neįsivaizduojamų nuotykių. Filmai garsėja įspūdingomis scenomis, kurios nepaiso fizinių ribų ir atlieka įspūdingas veiksmo detales, tokias kaip automobiliai, besiplečiantys iš lėktuvų ir ambicingi šuoliai iš dangoraižių. Šis jaudinantis stilius sužavėjo milijonus žiūrovų visame pasaulyje.

Šios filmų serijos šeimos tema sujungia veikėjus ir kuria tvirtus ištikimybės ir draugystės ryšius. Šis emocinis aspektas pritraukia žiūrovus ir yra viena iš priežasčių, kodėl franšizė tapo tokia populiari ir toliau pritraukia naujų bei ištikimų gerbėjų visame pasaulyje. Tai leidžia žiūrovams pasijusti didelės šeimos dalimi ir užjausti veikėjus, kai jie kovoja su esminiais iššūkiais ir susiduria su grėsmėmis.

Greiti ir įsiutę 10 filmas 2023 ŽIŪRĖTI VAIZDO Greiti ir įsiutę 10 Fast X
(2023)
Greiti ir įsiutę 9 filmas 2021 ŽIŪRĖTI VAIZDO Greiti ir įsiutę 9 F9: The Fast Saga
(2021)
Greiti ir įsiutę: Hobsas ir Šo filmas 2019 ŽIŪRĖTI VAIZDO Greiti ir įsiutę: Hobsas ir Šo Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw
(2019)
Greiti ir įsiutę 8 filmas 2017 ŽIŪRĖTI VAIZDO Greiti ir įsiutę 8 The Fate of the Furious
(2017)
Greiti ir įsiutę 7 filmas 2015 ŽIŪRĖTI VAIZDO Greiti ir įsiutę 7 Furious 7
(2015)
Greiti ir įsiutę 6 filmas 2013 ŽIŪRĖTI VAIZDO Greiti ir įsiutę 6 Fast & Furious 6
(2013)
Greiti ir įsiutę 5 filmas 2011 ŽIŪRĖTI VAIZDO Greiti ir įsiutę 5 Fast Five
(2011)
Greiti ir įsiutę 4 filmas 2009 ŽIŪRĖTI VAIZDO Greiti ir įsiutę 4 Fast & Furious
(2009)
Greiti ir įsiutę: Tokijo lenktynės filmas 2006 ŽIŪRĖTI VAIZDO Greiti ir įsiutę: Tokijo lenktynės The Fast and the Furious: Tokyo Drift
(2006)
Greiti ir įsiutę 2 filmas 2003 ŽIŪRĖTI VAIZDO Greiti ir įsiutę 2 2 Fast 2 Furious
(2003)
Greiti ir įsiutę filmas 2001 ŽIŪRĖTI VAIZDO Greiti ir įsiutę The Fast and the Furious
(2001)

Greiti ir įsiutę yra didžiausia Universal Pictures franšizė ir septinta daugiausiai pajamų uždirbanti filmų franšizė, kurios bendrosios pajamos viršija 7 mlrd. Naujausios Greiti ir įsiutę 10 pirmosios savaitės pajamos viršijo visus lūkesčius ir pasiekė daugiau nei 318 mln. Australijos dolerių.

Įdomūs faktai apie filmą Greiti ir įsiutę

Keli greiti ir įsiutę aktoriai realiame gyvenime yra priklausomi nuo automobilių

Paulas Walkeris nebuvo vienintelis automobilių entuziastas tarp Greiti ir įsiutę aktorių. Michelle Rodriguez turi Ferrari 488 GTB ir Ford Mustang Mach 1, o Ludacris daugiau nei 20 metų puoselėjo savo 1993 m. Acura Legend ir net profesionaliai ją restauravo.

Istorija kilusi iš žurnalo straipsnio

Greiti ir įsiutę franšizė gimė iš VIBE žurnalo straipsnio 1998 m. pavadinimu „Lenktynininkas X“, kuriame išsamiai aprašomi Niujorko gatvės lenktynininkai Japonijos tiuningo iškilimo laikotarpiu.

Kultūrinis poveikis

2001 m. debiutavęs filmas daugelį supažindino su tiuningo importu, kurstydamas modifikuotų sportinių automobilių bangą Šiaurės Amerikoje ir įkvėpdamas naujos kartos entuziastus.

Keli greiti ir įsiutę aktoriai pasirodė kituose filmuose apie automobilius

Aktoriai iš franšizės rado vaidmenų kituose filmuose apie automobilius. Jasonas Stathamas vaidino filmuose „Transporteris“, Michaelas Rookeris – „Griaustinio dienos“, o Charlize Theron – filmuose „Pašėlęs Maksas: Įniršio kelias“ ir „Itališkas apiplešimas“.

20+ metų senumo franšizė

Jau daugiau nei du dešimtmečius skaičiuojanti franšizė prasidėjo 2001 m. „Greiti ir įsiutę“ ir nuo tada formuoja automobilių filmų tendencijas.

Franšizė beveik uždaryta po Greiti ir įsiutę 3.

Po filmo Greiti ir įsiutę: Tokijo lenktynės filmai susidūrė su netikrumu, tačiau sugrįžę pirmieji filmo Greiti ir įsiutę 4 nariai jį atgaivino ir pakeitė franšizės formą.

Pirmasis filmas sukėlė šuolį gatvės lenktynėse

Originalaus filmo pasirodymas 2001 m. paskatino gatvės lenktynių antplūdį. Net ir šiandien policija kovoja su nelegaliomis lenktynėmis.