Geriausi filmai 2024

Susipažinkite su aktualiausių 2024 metų filmų topu - 30 geriausi filmai online 2023. Šis filmų topas sukurtas remiantis viešais įvairių tarptautinių portalų vertinimais ir žiūrovų atsiliepimais. 2024-ieji prasidėjo ilgai laukto filmo „Kopa. Antra dalis“ premjera. Iš pradžių jis buvo planuotas 2023-iaisiais filmo metais, tačiau dėl įvairių aplinkybių jis buvo atidėtas.

Apskritai šie metai bus kupini nuotykių ir veiksmo filmų. Beveik kiekvieną karų savaitgalį įvyks šių žanrų filmo premjera. Verta paminėti, kad 2023 metais Holivude vyko visuotinis streikas, dėl kurio buvo atidėta daug filmų. Pavyzdžiui, „Medžiotojas Kreivenas“ buvo atidėtas visiems metams, o tai yra didelis iššūkis režisieriams, aktoriams ir kitoms dalyvaujančioms pusėms.

Kino studijos vis dar atsigauna po pandemijos ir atrodo, kad 2024-ieji kino metai pagaliau atsigavo į kino industriją – kino teatruose ir internetinėse filmų platformose siūlomi aukštos kokybės filmai ir animaciniai filmai. Dėl interneto srautinio perdavimo portalų vyksta labai aštri konkurencija. Pergalių žygį rodo tie portalai, kurie suteikia filmams daugiau atpažįstamų aktorių ir gali parodyti išskirtinius Holivudo filmų pasiūlymus.

Filmai 2024 bus turtingi ne tik suaugusiems skirtais filmais, bet ir didžiuosiuose kino teatrų ekranuose ir, kaip įprasta, latvių kalba bus rodomi ilgai laukti animaciniai filmai, tokie kaip „Bjaurusis aš 4“ ir „Kung Fu Panda 4“. Jauniausi kino žiūrovai tikrai įvertins naujausius herojų nuotykius.

Populiariausių ir žiūrimiausių 2024 m. filmų topas

Geriausi filmai 2024

Filmai 2024 topas kuriamas pagal populiariausių pasaulio filmų svetainių reitingus, jų populiarumą ir kasos kvitus. Kadangi šie rodikliai dažnai nėra palyginami ir labai skiriasi, mes juos surinkome ir, atsižvelgdami į mūsų eKinas.lt nuomonę, 30 geriausi filmai 2024.

Varnas filmas 2024
30
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Varnas (2024)

The Crow

Veiksmo filmai Kriminaliniai filmai

Filme Varnas roko muzikantas Erikas ir jo mylimoji Šelė brutaliai nužudomi. Erikui suteikiama galimybė sugrįžti į gyvenimą ir atkeršyti žudikams, priimdamas pasiūlymą be raginimų. Jis tampa mirties pranašo Varno slapyvardžiu, einantis karo takais, kur tikėtis užuolankos nebereikės.

Pašėlę vyrukai: viskas arba nieko filmas 2024
29
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Pašėlę vyrukai: viskas arba nieko (2024)

Bad Boys: Ride or Die

Veiksmo filmai Nuotykių filmai

Filme „Pašėlę vyrukai: viskas arba nieko“ Maikas ir Markusas, nors mėgaujasi ramiai gyvenimo ritmu, sugrįžta į policininko vaidmenį, kai jų buvęs kapitonas yra nužudytas. Greitai jie patys tampa įsivėlę į apgaulės tinklus ir priversti tapti bėgliais.

Malonės rūšys filmas 2024
28
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Malonės rūšys (2024)

Kinds of Kindness

Komedijos Drama

Filme „Malonės rūšys“ sunerimusį policininką netikėtai sugrįžta pradingusi žmona, bet ji pasikeitusi. Moteris siekia rasti ypatingą asmenį su dvasiniais sugebėjimais, kuris taptų lyderiu.

Back to Black filmas 2024
27
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Back to Black (2024)

Back to Black

6.6 Biografiniai filmai Muzika

Filmas „Back to Black“ - atskleidžiama Amy Winehouse gyvenimo ir muzikos kelionė nuo paauglystės iki pilnametystės, pristatant vieną iš perkamiausių albumų kūrimo istorijų XXI amžiuje.

Bob Marley: One Love filmas 2024
26
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Bob Marley: One Love (2024)

Bob Marley: One Love

6.3 Biografiniai filmai Muzika

Filmas „Bob Marley: One Love“ - šis filmas leidžia pamatyti Bobą Marley'ų ir jo žmoną Ritą, atskleidžiant muzikos legendo gyvenimą ir emocijas. Sukurtas glaudžiai bendradarbiaujant su šeima, jis nufilmuotas Anglijoje ir Jamaikoje, atspindintis Marley'aus kilmę ir meniškumą.

Abigailė filmas 2024
25
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Abigailė (2024)

Abigail

7.1 Siaubo filmai Trileris

Filme „Abigailė“, nusikaltėlių grupė pagrobė 12-metę baleriną ir reikalauja 50 milijonų dolerių išpirkos. Dvare, kuriame mergaitę laiko įkaitą, nusikaltėliai suvokia, kad jie užstrigę su paslaptinga mergaite, kai išsiskleidžia siaubingos aplinkybės.

Medžiotojas Kreivenas filmas 2024
24
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Medžiotojas Kreivenas (2024)

Kraven the Hunter

Mokslinė fantastika

Medžiotojas Kreivenas atskleidžia neigiamą Marvel personažo pusę. Filmas pasakoja apie Kreivenas kelionę, jo pastangas tapti geriausiu medžiotoju ir kodėl jis tapo didžiuliu Žmogaus-voro priešininku.

Argailas filmas 2024
23
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Argailas (2024)

Argylle

5.7 Veiksmo filmai Trileris

Filmas „Argailas“. Rašytoja Elė Conway, kurios romanai apie šnipus šiurpią tikrovę nusileidžia fikcijai. Jos idealus gyvenimas peršoksta į pavojingą šnipų pasaulį, o ji su kate Alfu tampa ne tik rašytoja. Su šnipu Aidenu, jie stengiasi nugalėti realią šnipų organizaciją.

Deadpool ir Ernis filmas 2024
22
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Deadpool ir Ernis (2024)

Deadpool & Wolverine

Veiksmo filmai Mokslinė fantastika

Filmas „Deadpool ir Ernis“ - Deadpool įsitraukia į Laiko svyravimo valdybą, siekdamas apsaugoti multiversą. Su Ernis jis keičia „Marvel“ pasaulį, susiduria su naujais pavojais ir kelia precedento neturinčius nuotykius visose dimensijose.

Motinos instinktas filmas 2024
21
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Motinos instinktas (2024)

Mothers Instinct

6.5 Drama Trileris

Filme „Motinos instinktas“ idiliški 1960-ieji staiga sukrės tragiška nelaimė. Draugės Alisa ir Selina, apsėstos kaltės, pradeda keistis. Psichologiniai žaidimai parodys tikrąsias jų veido puses ir ką gali padaryti motinos instinktai.

20 populiaresni filmai 2023. Raskite filmus geriausiuose filmų portaluose ar kino teatruose.
Kung Fu Panda 4 filmas 2024
20
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Kung Fu Panda 4 (2024)

Kung Fu Panda 4

6.3 Animaciniai filmai Nuotykių filmai

Filmas „Kung Fu Panda 4“ - Drakono karys Po paskiriamas dvasiniu Taikos slėnio vadovu, tačiau susiduria su nauja grėsme – galinga chameleonė bando atkurti praeities piktadarius. Po susiburia su stepine lapė, kad apsaugotų slėnį. Tiesa, tikrasis herojus gali iškilti iš netikėtų vietų.

Stebėtojai filmas 2024
19
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Stebėtojai (2024)

The Watchers

Siaubo filmai Mistiniai filmai

Filme „Stebėtojai“, nežinoma miško vieta įkalina atsitiktinius žmones, verčiant juos bėgti į bunkerį. Įsibėgėjus nakties metui, pasirodo Stebėtojai, stebintys nelaisvėje esančius. Kuriantis siaubui, visi, kas neatsigavo į laiką, tampa Stebėtojų grobiu.

Beždžionių planetos karalystė filmas 2024
18
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Beždžionių planetos karalystė (2024)

Kingdom of the Planet of the Apes

Veiksmo filmai Mokslinė fantastika

Filmas „Beždžionių planetos karalystė“ - Po Cezario beždžionių valdžios, žmonės priversti slėptis, o beždžionės gyvena harmonijoje. Naujo tironiško vadovo valdžioje, jauna beždžionė pradeda kelionę, verčiančią ją dėl praeities suabejoti ir priimti lemtingus sprendimus.

Pirmasis ženklas filmas 2024
17
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Pirmasis ženklas (2024)

The First Omen

6.8 Siaubo filmai

Filme „Pirmasis ženklas“, jauna amerikietė Romoje pradeda tarnauti bažnyčiai. Susidūrusi su keista tamsa ir bauginančiu sąmokslo pasauliu, ji pradeda abejoti savo tikėjimu ir gresiančiu įsikūnijusio blogio gimimu.

Godzilla ir Kongas: Naujoji imperija filmas 2024
16
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Godzilla ir Kongas: Naujoji imperija (2024)

Godzilla x Kong: The New Empire

6.5 Veiksmo filmai Mokslinė fantastika

„Godzilla ir Kongas: Naujoji imperija“ tęsia epinį mūšį, sujungdama galingąjį Kongą ir baugiąją Godzilą naujame nuotykyje. Grėsmės kelia grėsmę ne tik jų, bet ir viso pasaulio egzistavimui, atskleidžiančios titanų praeitį ir atskleidžiančios mitinį mūšį su Kaukolių salos paslaptimis.

Furioza: Pašėlusio Makso saga filmas 2024
15
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Furioza: Pašėlusio Makso saga (2024)

Furiosa: A Mad Max Saga

Nuotykių filmai Mokslinė fantastika

Filmas „Furioza: Pašėlusio Makso saga“ - Jaunoji Furiosa, pagrobtą iš motinų vietos, keliauja su baikerių ordos į citadelę, kur vyksta kova dėl valdžios. Ji siekia grįžti namo per išbandymus, kol karžygiai kovoja dėl dominavimo.

Vaiduoklių medžiotojai: sustingę iš baimės filmas 2024
14
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Vaiduoklių medžiotojai: sustingę iš baimės (2024)

Ghostbusters: Frozen Empire

6.4 Fantastiniai filmai Nuotykių filmai

Filmas „Vaiduoklių medžiotojai: sustingę iš baimės“ - niu Džersyje staigus atšalimas sukėlė neregėtą katastrofą. Jauni herojai susitinka su senaisiais Vaiduoklių medžiotojais ir atranda, kad už šalčio stovi paslaptingas artefaktas, išlaisvinęs senovinį blogį.

Monkey Man filmas 2024
13
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Monkey Man (2024)

Monkey Man

7.0 Veiksmo filmai Trileris

Filmas „Monkey Man“ pasakoja apie Kido siekį keršto elitinei grupuotei. Jis, pasinaudodamas kovų ringu, stengiasi užsidirbti ir patekti į grupuotę, kur galėtų įgyvendinti savo keršto planą dėl prarastų vertybių.

Varžovai filmas 2024
12
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Varžovai (2024)

Challengers

Romantiniai filmai Sportas

Filme „Varžovai“ Artas ir Patrikas varžosi dėl meilės ir sporto sėkmės. Kai tenisininkė Taša renkasi Patriką, o jos karjera sužlugo, ji moko Arto. Tarp trijulės susiklosto sudėtingi santykiai, atneštantys aistrų, vilties ir skausmo jausmus. Kurį kelią jie pasirinks siekdami pergalės?

Kaskadininkas filmas 2024
11
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Kaskadininkas (2024)

The Fall Guy

7.3 Veiksmo filmai Drama

Filmas „Kaskadininkas“ - kaskadininkui tenka patirti įvairias nelaimingas situacijas pramogai. Po nelaimingo atsitikimo, jis turi surasti dingusią kino žvaigždę ir išaiškinti keistą sąmokslą, vis stengdamasis atgaivinti savo gyvenimą ir karjerą. Ryan Gosling vaidina kovų užgrūdintą herojų, kuris grįžta į kino verslą.

10 geriausi filmai 2023. Sužinokite, kurie jie yra, ir žiūrėkite juos internetiniuose filmų portaluose.
Mano šuo Artūras filmas 2024
10
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Mano šuo Artūras (2024)

Arthur the King

7.0 Nuotykių filmai

Filmas „Mano šuo Artūras“ - Ekvadore vyksta lenktynės, kuriose dalyvauja Švedijos komanda. Kapitonas Mikaelis Lindnordas pasidalina maistu su šunimi. Tai tik pradžia. Tai tikra istorija, kurios vyksmas primena pasaką.

Nepažįstamieji: pirma dalis filmas 2024
9
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Nepažįstamieji: pirma dalis (2024)

The Strangers: Chapter 1

Siaubo filmai

Filme „Nepažįstamieji: pirma dalis“ - pora leidžiasi spontaniškai į kelionę. Po netikėtos nakvynės pasirodo kaukėti nepažįstamieji. Kai jų ketinimai tampa aiškūs, prasideda kova dėl išlikimo, o keliauninkai ima suprasti, kad tapo jų taikiniu.

Svetimas. Romulus filmas 2024
8
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Svetimas. Romulus (2024)

Alien: Romulus

Siaubo filmai Mokslinė fantastika

Filme „Svetimas. Romulus“ jauni kosmoso kolonizatoriai atranda gilius kosminės stoties gretas ir susiduria su baisiausia visatos gyvybės forma.

Laukinukė Roz filmas 2024
7
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Laukinukė Roz (2024)

The Wild Robot

Animaciniai filmai Nuotykių filmai

Filme „Laukinukė Roz“ ROZZUM vieneto 7134, robotukė Roz, atsiduria negyvenamoje saloje. Ji prisitaiko prie aplinkos, užmezga ryšius su gyvūnais ir tampa našlaičio žąsiuko globėja.

Džokeris: Folie à Deux filmas 2024
6
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Džokeris: Folie à Deux (2024)

Joker: Folie à Deux

Miuziklas Kriminaliniai filmai

Filme Džokeris: Folie à Deux - nevykęs komikas Arthuras Fleckas tampa susipažinęs su savo gyvenimo meile, kai jis, kalinamas Arkhamo valstijos ligoninėje, kelia klausimų apie tikrovę ir pasaulio prasmę, atnešdami įskaudinimą, bet ir galimybę rasti išsivadavimą iš savo išsekimo..

Tylos zona. Pirmoji diena filmas 2024
5
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Tylos zona. Pirmoji diena (2024)

A Quiet Place: Day One

Siaubo filmai Mokslinė fantastika

Filmas „Tylos zona. Pirmoji diena“ - Moteris Niujorke kovoja per ateivių invaziją. Ji patiria tylą viešpatavusią dieną, kovodama su nežinomu priešu ir savo mintimis dėl išlikimo.

Bjaurusis aš 4 filmas 2024
4
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Bjaurusis aš 4 (2024)

Despicable Me 4

Animaciniai filmai Nuotykių filmai

Filmas „Bjaurusis aš 4“ - Gru ir Superslaptos organizacijos agentai susiduria su naujais priešais, Maksimu Le Mal ir Valentina. Gru šeima ir Pakalikai su naujuoju nariu stengiasi išsigelbėti, atnešdama daug humoro ir veiksmo.

Pilietinis karas filmas 2024
3
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Pilietinis karas (2024)

Civil War

7.6 Veiksmo filmai

Filmas „Pilietinis karas“ rodo JAV ateitį, kur vyksta pilietinis karas po valstijų bandymų atsiskirti. Žurnalistų grupė dokumentuoja žiaurius įvykius suskilusioje Amerikoje.

Nedžentelmeniško karo ministerija filmas 2024
2
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Nedžentelmeniško karo ministerija (2024)

The Ministry of Ungentlemanly Warfare

7.3 Drama Karo filmai

Filmas „Nedžentelmeniško karo ministerija“ - atskleidžiama tikra Antrojo pasaulinio karo specialiųjų pajėgų organizacija, sukūrta Winstono Churchillo. Raibumo komanda rizikavo prieš nacius, naudodama nedžentelmeniškas kovos technikas, keisdama karo eigą ir lėmusi šiuolaikinių slaptų operacijų pradžią.

Kopa. Antra dalis filmas 2024
1
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Kopa. Antra dalis (2024)

Dune: Part Two

8.7 Drama Nuotykių filmai

Filme „Kopa. Antra dalis“ bus pasakojama apie Paulo Atreideso kelionę, kai jis jungiasi su Chani ir Fremenais, siekdamas keršto už šeimos sunaikinimą. Jis susiduria su sudėtingu pasirinkimu ir bando išvengti baimės ateities, kurią tik jis gali suprasti.

Geriausi filmai 2024 tikrai nenuvils net ir reikliausių žiūrovų, nes visus populiariausius kino žanrus atstovauja kokybiški filmai.

Kiti 2024 m. filmai

Ne visi filmai 2024 yra filmų sąraše, todėl šiuos mažiau populiarius filmus galima rasti šiame sąraše. Tai nebūtinai reiškia, kad šie filmai yra prastesni. Tačiau šie filmai vertinami žemiau.

 • Nuskraidink mane į mėnulį filmas 2024
 • Mikė Pūkuotukas: Kraujas ir medus 2 filmas 2024
 • Beetlejuice Beetlejuice filmas 2024
 • Nekaltoji filmas 2024
 • Uraganai filmas 2024
 • Borderlands: paslaptinga relikvija filmas 2024
 • Blogio šalis filmas 2024
 • Madam Web filmas 2024
 • Vorai filmas 2024
 • Berniukas žudo pasaulį filmas 2024
 • Didžiosios lenktynės. Audi vs. Lancia filmas 2024
 • Bitininkas filmas 2024
 • Mirties korta filmas 2024
 • Išvirkščias pasaulis 2 filmas 2024
 • Nematomas draugas filmas 2024
 • Aš ir jis. Tikros vestuvės filmas 2024
 • Nematomi draugai filmas 2024
 • Garfildas filmas 2024
 • Šešėlių vanduo filmas 2024