Kalėdiniai filmai

Kalėdos – viena laukiamiausių metų švenčių, įtakojama daugybės įvairių tradicijų ir veiklų. Puošiame eglutes, kepame meduolius, ieškome dovanų ir sutinkame svečius. Norint pailsėti nuo visko, ką reikia nuveikti prieš šventes, kalediniai filmai yra neatsiejama leidimo su šeima ir atsipalaidavimo dalis.

Kad nebūtų nuobodu snieguotomis ir šalčiausiomis žiemos dienomis, surinkome geriausius romantiškus kalėdinius filmus, kuriuos visi gerai žinome. Dauguma jų kasmet rodomi per vieną iš Latvijos televizijos kanalų arba yra plačiai prieinami įvairiuose internetiniuose filmų portaluose.

Šiuo metu mėgstamiausi filmukai yra romantiškos arba įprastos komedijos ir, žinoma, animaciniai filmai. Kalėdos dažnai yra antra labiausiai laukiama vaikų šventė po gimtadienių. Saldumynai ir daugybė animacinių filmų televizijos ekranuose – idilė per šias ilgas šventes. Apskritai tėvams nereikia jaudintis dėl netinkamų filmų jaunesniems vaikams, nes jie dažniausiai tinka visai šeimai.

Paradoksalu, bet per Kalėdiniai ir Naujuosius išsikristalizavo keli senesni filmai, be kurių neįsivaizduojama ši šventė, pavyzdžiui, „Vienas namuose“ ar „Grinčas“. Jų pripažinimo per daugelį metų nepralenkė nė vienas naujausias filmas, o jų žiūrėjimas tapo tradicija, nors filmų įvykius jau žino visi.

Žiūrimiausių ir geriausių kalėdinių filmų topas

kalediniai filmai online

Filmų viršus kuriamas remiantis įvairių interneto filmų puslapių įvertinimais ir apžvalgomis. Šis Kalėdų ir Naujųjų metų filmų ir animacinių filmų pasirinkimas skirtas tiek suaugusiems, tiek vaikams praleisti šį stebuklingą žiemos laiką kartu. Žiūrėkite populiariausius Kalėdiniai filmai online 2024 pagal mūsų eKinas.lt nuomonę ir patirkite daug teigiamų emocijų.

Vienas namuose 6 filmas 2021
37
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Vienas namuose 6 (2021)

Home Sweet Home Alone

3.6 Komedijos Šeimos filmai

Filmas „Vienas namuose 6“. Maksas yra vienas namuose, o plėšikai siekia pavogti šeimos palikimą. Maksas ryžtingai pasiryžta ginti šeimos turtą ir priešintis plėšikams.

Kaledu senis 3 filmas 2006
36
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Kaledu senis 3 (2006)

The Santa Clause 3: The Escape Clause

4.8 Komedijos Kalėdiniai filmai

Filmas „Kaledų Senis 3“. Scottas ilgai dirbo Kalėdų Seneliu, bet šįkart gali prarasti visą pasaulį. Su svečiais namuose, jis sužino apie piktadario grėsmę. Nusprendęs veikti, jis įvertina savo tikrus prioritetus ir skuba išsaugoti Kalėdų dvasią.

Kaledu karstine 2 filmas 2014
35
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Kaledu karstine 2 (2014)

Jingle All the Way 2

3.8 Komedijos Šeimos filmai

Filmas „Kaledų karstinė 2“. Dviese nusivylę tėčiai varžosi, siekdami sukurti tobuliausias Kalėdas. Laris Filipsas stengiasi rasti tobulą dovaną dukrai, tačiau tai tampa tikra iššūkių kova.

Blogasis Santa 2 filmas 2016
34
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Blogasis Santa 2 (2016)

Bad Santa 2

5.6 Komedijos Kriminaliniai filmai

Filmas „Blogasis Santa 2“. Atsimenate bjaurų Kalėdų senį, kuris kelis metus atrodė siaubingai kino teatruose? Šįkart jis sugrįžta su savo mama... Tai tik dar daugiau komiškų situacijų šioje šventinėje komedijoje.

Vienas namuose 3 filmas 1997
33
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Vienas namuose 3 (1997)

Home Alone 3

4.6 Komedijos Šeimos filmai

Filmas „Vienas namuose 3“. Mažas Aleksas, sergantis vėjaraupiais, pastebi įsibrovėlį namuose ir iškviečia policiją. Tačiau paaiškėja, kad šnipai ieško mikroschemos žaislinėje mašinoje. Su kamera jis stebi jų veiklą ir įsitraukia į komišką šnipų medžioklę.

Spragtukas 3D filmas 2010
32
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Spragtukas 3D (2010)

The Nutcracker: The Untold Story

4.1 Miuziklas Kalėdiniai filmai

Filmas „Spragtukas 3D“. Devynmetė mergaitė ilgisi draugijos ir nuotykių. Jos dėdė padovanoja jai stebuklingą lėlę, o kai ji netyčia įdeda raktą į spragtuką ant lėlės nugaros, atsiveria paslaptingas pasaulis, kuriame jos svajonės tampa tikrove.

Firmos kalėdinis balius filmas 2016
31
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Firmos kalėdinis balius (2016)

Office Christmas Party

5.9 Komedijos Kalėdiniai filmai

Filmas „Firmos kalėdinis balius“. Vaikinas, siekdamas išsaugoti savo darbus ir išsivaduoti nuo šeimos priekaištų, organizuoja kalėdinį firmos vakarėlį, kurio tikslas - patraukti potencialius investuotojus.

Išgyventi Kalėdas filmas 2004
30
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Išgyventi Kalėdas (2004)

Surviving Christmas

5.4 Komedijos Romantiniai filmai

Filmas „Išgyventi Kalėdas“. Jaunas milijonierius Driu, turėdamas viską, išgyvena Kalėdas, liūdną laiką. Jis grįžta į gimtąjį miestelį, tikėdamasis pamatyti vaikystės namus, tačiau susiduria su pokyčiais, kurie primena, kad laikai keičiasi.

Poniutė kaime filmas 2009
29
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Poniutė kaime (2009)

New in Town

5.7 Komedijos Romantiniai filmai

Filmas „Poniutė kaime“. Liusė iš Majamio sulaukia darbo pasiūlymo: pertvarkyti gamyklą Minesotos tyrų pakraštyje. Ji mato šį iššūkį kaip šansą kilti karjeros laiptais. Tai didelis sprendimas, bet Liusė nepavargo – į darbą!

Spragtukas ir keturios karalystės filmas 2018
28
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Spragtukas ir keturios karalystės (2018)

The Nutcracker and the Four Realms

5.6 Šeimos filmai Nuotykių filmai

Filmas „Spragtukas ir keturios karalystės“. Klara siekia atidaryti unikalų raktą, kuris slypi jos mirusios mamos dovanų dėžėje. Kartu su Filipu ji keliauja į ketvirtąją, bijotą karalystę, valdomą tironės Motinos Imbierės, siekdama grąžinti harmoniją į pasaulį ir raktą į savo praeitį.

Kalėdos pagal Kranksus filmas 2004
27
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Kalėdos pagal Kranksus (2004)

Christmas with the Kranks

5.4 Komedijos Šeimos filmai

Filmas „Kalėdos pagal Kranksus“. Liuteris apsisprendžia nešvęsti Kalėdų – nėra dekoracijų, eglučių ar dovanų. Jis siūlo sutaupyti ir išvykti į prabangų kruizą Karibų jūroje. Tai kelia nemažai šurmulio ir nesusipratimų kaimynystėje, bet Liuteris stovi už savo sprendimo ir siekia šventes švęsti savo būdu.

Milijonas šventinių lempučių filmas 2006
26
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Milijonas šventinių lempučių (2006)

Deck the Halls

5.0 Kalėdiniai filmai Komedijos

Filmas „Milijonas šventinių lempučių“. Styvas Finčas, kalėdinių tradicijų entuziastas, nesitiki, kad šįmet viską pertvarkys Badis Halas, atsikraustęs į gretimą namą. Tai sukelia šventinį chaosą ir netikėtus įvykius, išmeta Styvą iš vėžių, kurias jis taip rūpestingai puoselėjo su šeima.

Blogos mamos ir jų Kalėdos filmas 2017
25
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Blogos mamos ir jų Kalėdos (2017)

A Bad Moms Christmas

5.6 Veiksmo filmai Nuotykių filmai

Filmas „Blogos mamos ir jų Kalėdos“. Eimė, Kiki ir Karla – nepailstantys, perkrauti įsipareigojimais mamos. Kalėdos tik prideda naujų šventinių vargų, įtraukdamos drauges į organizaciją ir paliekant mamas spaudžiančias klausimus.

Meilės kvapas filmas 2021
24
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Meilės kvapas (2021)

Love Hard

6.3 Komedijos Romantiniai filmai

Filmas „Meilės kvapas“. Los Andželo mergina myli Rytų pakrantės vaikiną. Norėdama jį nustebinti Kalėdų proga, susitinka, bet sužino apgaulę. Tačiau jis pasiūlo susikurti santykį, apsistoti Kalėdų proga ir apsimesti jo mergina.

Mažoji pėda filmas 2018
23
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Mažoji pėda (2018)

Smallfoot

6.6 Animaciniai filmai Šeimos filmai

Filmas „Mažoji pėda“. Jaunasis sniego žmogus Jetis sutinka Žmogų, keisdamas savo gyvenimą ir išmokdamas daug apie pasaulį ir draugystę. Tai lietuviškai dubliuota istorija.

Pasimatymas per atostogas filmas 2020
22
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Pasimatymas per atostogas (2020)

Holidate

6.1 Komedijos Romantiniai filmai

Filmas „Pasimatymas per atostogas“. Sloun ir Džeksonas, norintys išvengti šeimos pasmerkimo, susitinka ir apsimeta esą švenčių pora. Ar šis draugavimas galės išlikti neįsipareigojimu?

Ketverios Kalėdos filmas 2008
21
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Ketverios Kalėdos (2008)

Four Christmases

5.7 Kalėdiniai filmai Romantiniai filmai

Filmas „Ketverios Kalėdos“. Žavios tėvelių poros turi bendrai keturias šeimas. Kalėdoms aplankyti naujas šeimynas ir nesudukti tapatinantiesiems - didelis iššūkis. Vincas Vaughnas ir Reese Witherspoon pamėgins susidoroti su šia komiška situacija.

20 geriausi kalėdiniai filmai, pagal įvairių kino portalų reitingus ir peržiūras.
Kaledu karstine filmas 1996
20
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Kaledu karstine (1996)

Jingle All the Way

5.7 Kalėdiniai filmai Komedijos

Filmas „Kaledu karstine“. Mažas Džeimis svajoja apie „Turbo žmogų“. Visi vaikai nori šio žaislo. Džeimio tėtis ryžtasi jį gauti, bet kiti tėčiai taip pat ieško šio žaislo, kuriuo leisdami Kalėdas nustoja svečiuoti.

Naujieji metai Niujorke filmas 2011
19
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Naujieji metai Niujorke (2011)

New Year's Eve

5.6 Komedijos Romantiniai filmai

Filmas „Naujieji metai Niujorke“ stebina Naujųjų metų kupinės pasižadėjimų ir reikalauja užbaigti darbus, kad prasidėtų naujas etapas. Tai istorija apie meilę, nusivylimą, atsitiktinumus ir Naujųjų metų šventės žavesį.

Paskutinės Kalėdos filmas 2019
18
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Paskutinės Kalėdos (2019)

Last Christmas

6.5 Drama Kalėdiniai filmai

Filme „Paskutinės Kalėdos“ Keitė turėjo daug trūkumų ir nemėgo savęs darbo Kalėdinių prekių parduotuvėje. Jos gyvenimą keičia gražuolis Tomas, tačiau Keitė abejoja, ar jis tikras.

Kaip Grinčas Kalėdas vogė filmas 2000
17
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Kaip Grinčas Kalėdas vogė (2000)

How the Grinch Stole Christmas

6.3 Šeimos filmai Fantastiniai filmai

Filme „Kaip Grinčas Kalėdas vogė“ Grinčas, pasibjaurėjęs šventėmis, planuoja pavogti visos kaimynų dovanas. Palikęs tik 3 dienas, 17 valandas ir 33 minutes iki Kalėdų, jis imasi veiksmų.

Svajonių traukinys filmas 2004
16
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Svajonių traukinys (2004)

The Polar Express

6.6 Kalėdiniai filmai Animaciniai filmai

Filme „Svajonių traukinys“, berniukas stebi Poliarinį ekspresą, kuris nuveža vaikus pas Kalėdų senį. Keleiviai randa tikroviškas dovanas: draugystę, pasitikėjimą ir pasidalijimo džiaugsmą. Per kelionę jie prisimena savo vaikystės jaudulį ir nerimą šventės metu.

Kalėdų giesmė filmas 2009
15
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Kalėdų giesmė (2009)

A Christmas Carol

6.8 Šeimos filmai Animaciniai filmai

Filme „Kalėdų giesmė“, niurzgalius Ebenyzeris Skrudžas patiria stebuklingą pokytį. Trys Kalėdų dvasios jį pasiima į nepaprastą kelionę per praeitį, dabartį ir ateitį, keisdamos jo požiūrį į gyvenimą.

Ledynmetis 2 filmas 2006
14
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Ledynmetis 2 (2006)

Ice Age: The Meltdown

6.8 Animaciniai filmai Nuotykių filmai

Filme „Ledynmetis 2“, kai Žemę dengiantis ledas pradeda tirpti, praeitiniai gyvūnai džiaugiasi galimybe mėgautis natūraliais vandens pramogų parkais, maudytis, šokinėti nuo tramplinų ir naudotis gamtos dovanomis.

Tėtukas namie 2 filmas 2017
13
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Tėtukas namie 2 (2017)

Daddy's Home 2

6.0 Komedijos Kalėdiniai filmai

Filme „Tėtukas namie 2“, Dastis ir Bredas suranda bendrą kalbą ir organizuoja tobulas Kalėdas savo vaikams. Tačiau jų tėčiai - Kurtas ir ponas Vaitakeris - kelia grėsmę šventei.

Ledo šalis 2 filmas 2019
12
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Ledo šalis 2 (2019)

Frozen II

6.8 Miuziklas Animaciniai filmai

Filme „Ledo šalis 2“, grįžus Elzai, seserys išgyvena laimę ir taiką. Tačiau Elza suvokia, kad ne visiškai įveikė savo galias. Ji tarsi pasikviečia elnį ir ieško atsakymų apie sesers jėgas.

Vienas namuose 2: Pasiklydęs Niujorke filmas 1992
11
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Vienas namuose 2: Pasiklydęs Niujorke (1992)

Home Alone 2: Lost in New York

6.8 Komedijos Šeimos filmai

Filme „Vienas namuose 2: Pasiklydęs Niujorke“, Kevinas sugrįžta į Niujorką su planu sugauti Šlapius banditus, kurie surengė didelę šventinę vagystę. Tai pažaidimų aikštelė, kurią jis puikiai pasiruošęs kontroliuoti.

10 geriausi kalėdiniai filmai 2024. Sužinokite, kurie jie yra, ir žiūrėkite juos internetiniuose filmų portaluose.
Elfas filmas 2003
10
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Elfas (2003)

Elf

7.1 Kalėdiniai filmai Komedijos

Filme „Elfas“, elfų mokykloje mažiukų tarp normalių elfukų, vaikai sutinka neįprastą draugą - Bičiulį, kuris prieš daug metų pateko į Kalėdų Senelio dovanų maišą. Dabar jie kartu patiria nuotykius.

Blogasis Santa filmas 2003
9
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Blogasis Santa (2003)

Bad Santa

7.1 Komedijos Drama

Filme „Blogasis Santa“, Vilis T. Soukas kiekvienais metais pasipuošia Kalėdų Senelio kostiumu tik siekdamas papildomo uždarbio, nepajuntantis jokios Kalėdų magijos.

Grinčas filmas 2018
8
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Grinčas (2018)

The Grinch

6.4 Animaciniai filmai Kalėdiniai filmai

Filmas „Grinčas“ pasakoja apie vientuļą genijų, kuris izoliavosi no sabiedrības savā mazajā ciematā. Savā mājoklī, aprīkotā ar ārkārtējām tehnologijām, viņš cenšas izvairīties no kaimiņiem. Tomēr viņš galu gale tiekas ar tiem, kuriem viņš nemaz nepatīk.

Klausas filmas 2019
7
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Klausas (2019)

Klaus

8.2 Kalėdiniai filmai Nuotykių filmai

Filme „Klausas“, naujasis paštininkas Džesperis Smerensburge pažadina šilumą ir draugystę bendraudamas su žaislų gamintoju Klausu. Kartu jie puoselėja Kalėdų dvasią ir įveikia ilgalaikes nesutarimus, suteikdami žemei šventinį žavesį.

Ledynmetis filmas 2002
6
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Ledynmetis (2002)

Ice Age

7.5 Šeimos filmai Animaciniai filmai

„Ledynmetis“ prasideda stebuklingo, praėjusio dvidešimt tūkstančių metų pasaulio parodymu. Ši istorija dalinai apie SCRATO, nepaprastą pusiau voverės, pusiau žiurkės padarą, ir apie Manfredą, kuris tampa Sido gynėju.

Tegyvuoja meilė! filmas 2003
5
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Tegyvuoja meilė! (2003)

Love Actually

7.6 Komedijos Romantiniai filmai

Filme „Tegyvuoja meilė!“ pasakojamos įvairių žmonių Kalėdinės santykių istorijos, įskaitant Didžiosios Britanijos premjerą, moterį su santykių problemomis, jaunąją porą ir muzikantą su savo įsipareigojimu.

Ledo šalis filmas 2013
4
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Ledo šalis (2013)

Frozen

7.4 Šeimos filmai Nuotykių filmai

Filme „Ledo šalis“, besiremdama tikrai meilės ir užsispyrimo, Ana ieško savo sesers Elzos, kuri nevaldo stebuklingų ledinių galių ir dingsta į kalnus. Tai istorija apie šeimos ryšius, išsilaikymą ir nesustojantį paieškų ryžtą.

Kalėdų senelio slaptoji tarnyba filmas 2011
3
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Kalėdų senelio slaptoji tarnyba (2011)

Arthur Christmas

7.1 Animaciniai filmai Kalėdiniai filmai

Filme „Kalėdų Senelio slaptoji tarnyba“, pašėlusiai išradingas sūnus Styvas mėgina įgyvendinti šeimos kalėdinio verslo paslaptis, nusistovėjusias per kartas. Tai komedija apie senelių, tėvų ir vaikų ryšius šventinių metų laikotarpiu.

Atostogos filmas 2006
2
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Atostogos (2006)

The Holiday

6.9 Romantiniai filmai Komedijos

Filme „Atostogos“, dvi merginos, norinčios pabėgti nuo rutinos, sėkmingai apsikeičia savo gyvenimais, viena iš Amerikos, kita iš Didžiosios Britanijos. Tai komedija apie pokyčius ir netikėtus nuotykius.

Vienas namuose filmas 1990
1
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Vienas namuose (1990)

Home Alone

7.7 Šeimos filmai Komedijos

Filme „Vienas namuose“ jaunas Makolis Kalkinas liko vienas, kai šeima išvyko į Paryžių Kalėdoms. Jis turi ginti namą nuo piktybinių vagių. Garsiąją dainą „Kažkur mano atminty“ sukūrė kompozitorius Džonas Viljamsas.

Geriausi kalėdiniai filmai tikrai nenuvils net reikliausių žiūrovų.

Žiūrėkite geriausius Kalėdų ir Naujųjų metų filmus vaizdo įrašo versijoje:

Taip pat žiūrėkite kitus vaizdo įrašus mūsų „YouTube“ paskyroje: eKinas