Geriausi filmai 2023

Susipažinkite su aktualiausių 2023 metų filmų topu - 45 geriausi filmai online 2023. Šis filmų topas sukurtas remiantis viešais įvairių tarptautinių portalų vertinimais ir žiūrovų atsiliepimais. Galiausiai 2023 m. pandemijos pavojaus horizonte nebėra ir ilgai laukti blokbasteriai galės išnaudoti visą savo auditorijos potencialą. Jau pirmąjį pusmetį metai pasižymėjo daugybe įvairių sėkmingų filmų tęsinių, tokių kaip Džonas Vikas 4, Transformeriai. Žvėrių atgimimas ir Greiti ir įsiutę 10. Ir tai tik pradžia.

2023 m. filmų bus daug daugiau, palyginti su pastaraisiais metais, o daugelio nebrangių filmų premjeros bus rodomos beveik kiekvieną savaitgalį. Vienas laukiamiausių filmų išlieka „Openheimeris“, kurio labai laukiama. Žinoma, 2023 m. „Marvel“ studija pristatys filmus su turtingesniais specialiaisiais efektais ir naujais superherojais.

Filmai 2023 pramonėje išryškės kelios tendencijos, kurios turės įtakos ir filmų kūrėjams, ir kino teatrams, ir žiūrovams. Pirma, kino teatrai taps patogesni naudojant geresnius projektorius ir garso sistemas, tokias kaip IMAX. Tik taip galima konkuruoti ir pritraukti daugiau žiūrovų. Antra, naujausi filmai taip pat greičiau pradės pasirodyti „Netflix“ ar „Amazon Prime“ ir kituose internetiniuose kino teatruose. Taip yra dėl to, kad šie portalai suprato, jog laukiamas kokybiškas filmas su atpažįstamais aktoriais gali pritraukti naujų vartotojų. Todėl šios tarnybos pasiruošusios investuoti įspūdingas pinigų sumas į filmų kūrimą ir gauti pirmąsias teises rodyti 2023 metų filmus.

Populiariausių ir žiūrimiausių 2023 m. filmų topas

Geriausi filmai 2023

Filmai 2023 topas kuriamas pagal populiariausių pasaulio filmų svetainių reitingus, jų populiarumą ir kasos kvitus. Kadangi šie rodikliai dažnai nėra palyginami ir labai skiriasi, mes juos surinkome ir, atsižvelgdami į mūsų eKinas.lt nuomonę, 45 geriausi filmai 2023.

Nieko asmeniško filmas 2023
45
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Nieko asmeniško (2023)

No Hard Feelings

6.4 Komedijos Romantiniai filmai

Filme „Nieko asmeniško“ Medė susiduria su sunkumais, prarandama automobilį ir gresia prarasti namą. Ji pasirenka keistą pasiūlymą tapti sūnaus tėvų pasirinkta mergina. Medė imasi veiksmų, kad išspręstų problemas ir atneštų gerovę.

Skruzdėliukas ir Vapsva. Kvantomanija filmas 2023
44
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Skruzdėliukas ir Vapsva. Kvantomanija (2023)

Ant-Man and the Wasp: Quantumania

6.1 Veiksmo filmai Nuotykių filmai

Filmas „Skruzdėliukas ir Vapsva. Kvantomanija“. Skruzdėliukas ir Vapsva kartu su šeima patenka į Kvantinę karalystę, kai mergina sukuria naują įrenginį. Jie susitinka su Daktaru Pymu ir Džanete Van Dain, atskleisdami tai, kas buvo neįmanoma. Nuotykiai tęsiasi.

Klyksmas 6 filmas 2023
43
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Klyksmas 6 (2023)

Scream VI

6.5 Siaubo filmai Mistiniai filmai

Filmas „Klyksmas 6“. Penktoji serijos dalis perkelia žudiko siaubą į Niujorką. Išgyvenusieji Vudsboro mieste ieško naujo pradžios, tačiau Niujorke laukia naujos gaudynės. Miestas niekada neleidžia ramiai miegoti.

Shazam! Dievų įniršis filmas 2023
42
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Shazam! Dievų įniršis (2023)

Shazam! Fury of the Gods

6.0 Komedijos Nuotykių filmai

Filmas „Shazam! Dievų įniršis“. Jaunuolis, ištaręs Shazam! žodį, tampa superherojumi su nepaprastomis galiomis. Su brolių ir seserų pagalba, Bilis kovoja su piktadariais ir suvokia, kad šeima yra jo gyvenimo esmė.

Transformeriai. Žvėrių atgimimas filmas 2023
41
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Transformeriai. Žvėrių atgimimas (2023)

Transformers: Rise of the Beasts

6.1 Veiksmo filmai Mokslinė fantastika

Filmas „Transformeriai. Žvėrių atgimimas“. Grėsmė žemei iškeliauja iš praėjusių laikų. Du jaunuoliai ir autobotai kovoja su robotais-žvėrimis, o galia tampa lemiamu veiksniu.

Troliai 3 filmas 2023
40
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Troliai 3 (2023)

Trolls Band Together

6.0 Šeimos filmai Animaciniai filmai

Filme „Troliai 3“ Poppy sužino, kad Branchas buvo BroZone grupės narys su Floydu ir kitais broliais. Jie leidžiasi į kelionę, siekdami suvienyti brolius ir išgelbėti Floydą.

Mėlynasis vabalas filmas 2023
39
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Mėlynasis vabalas (2023)

Blue Beetle

6.2 Veiksmo filmai Nuotykių filmai

Filme „Mėlynasis vabalas“ ateivių relikvija suteikia Jaime'ui Reyesui galingą šarvų kostiumą, kuris leidžia jam tapti Mėlynuoju vabalu, nepaprastai keičiantį jo likimą.

Venecijos šmėklos filmas 2023
38
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Venecijos šmėklos (2023)

A Haunting in Venice

6.8 Siaubo filmai Kriminaliniai filmai

Filme „Venecijos šmėklos“ pensijoje gyvenantis Puaro, buvęs detektyvas, priverstas vėl ieškoti žudiko, kai vienas iš seanso svečių yra nužudytas.

Godzilla Minus One filmas 2023
37
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Godzilla Minus One (2023)

Godzilla Minus One

8.3 Veiksmo filmai Drama

„Godzilla Minus One“ - naujausia Godzilos dalis vyksta 1947-aisiais, po Antrojo pasaulinio karo. Sugniuždyta Japonija susiduria su nauju 50 metrų aukščio driežo pavidalo monstru, kuriame ieško sąjungininkų kovoti su šia neišvengiama grėsme.

Didžioji ančių kelionė filmas 2023
36
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Didžioji ančių kelionė (2023)

Migration

6.7 Komedijos Animaciniai filmai

Filmas „Didžioji ančių kelionė“. Artimai ančių šeimai ruošiantis ilgoms atostogoms Bahamų salose, jie turi įveikti kelionę per Niujorką. Iššūkis - įtikinti tėtį, kad jam reikia poilsio.

Greiti ir įsiutę 10 filmas 2023
35
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Greiti ir įsiutę 10 (2023)

Fast X

5.8 Veiksmo filmai Kriminaliniai filmai

Filmas „Greiti ir įsiutę 10“. Dominikas Toretas ir jo šeima susiduria su mirtinu pavojumi iš praeities. Kraujo kerštas grasina sunaikinti viską, įskaitant Domo mylimus žmones. Nuo Los Andželo iki Antarktidos, jie kovoja dėl gyvybės. Didžiausia grėsmė - Domo sūnus.

Žana Diu Bari. Karaliaus favoritė filmas 2023
34
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Žana Diu Bari. Karaliaus favoritė (2023)

Jeanne du Barry

6.8 Biografiniai filmai Istorijos filmai

Filme „Žana Diu Bari. Karaliaus favoritė“, Žana pritraukia Liudviką XV su savo žavesiu, drąsa ir laisve. Ji tampa jo mylimiausia kurtizane, sugebėdama laviruoti tarp rūmuose vykstančių intrigų ir paslapčių, išlaikyti savo orumą ir aukštą savivertę.

Piktieji numirėliai prisikelia filmas 2023
33
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Piktieji numirėliai prisikelia (2023)

Evil Dead Rise

6.6 Siaubo filmai

Filmas „Piktieji numirėliai prisikelia“. Elė ir sesuo Betė susiduria po daugybės metų. Tačiau džiaugsmą greitai pakeičia siaubingos jėgos, kai paslaptinga knyga leidžia atgaivinti mirusiuosius. Demonai grasina šeimai ir motinystei.

Šunyčiai patruliai: Galingas filmas filmas 2023
32
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Šunyčiai patruliai: Galingas filmas (2023)

PAW Patrol: The Mighty Movie

6.1 Animaciniai filmai Nuotykių filmai

Filmas „Šunyčiai patruliai“. Meteorų avarija suteikia PAW Patrulių jaunikliams supergalias. Tačiau Humdingeris ir mokslininkas grasina miestui. Šunyčiai turi sustabdyti piktadarius, o Skye suvokia, kad net mažas šuniukas gali padaryti didelę įtaką.

Kapitonė Marvel 2 filmas 2023
31
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Kapitonė Marvel 2 (2023)

The Marvels

5.6 Veiksmo filmai Fantastiniai filmai

Filme „Kapitonė Marvel 2“ Carol Danvers su super-gerbėja Kamala Kan ir kapitonės Monikos Rembo dukterčia patenka į anomalinę kirmgraužą. Jie turi susiburti ir išmokti bendradarbiauti, kad išgelbėtų visatą.

30 geriausi filmai 2023, remiantis įvairių kino portalų reitingais ir filmų peržiūromis.
Krydas 3: Legenda tęsiasi filmas 2023
30
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Krydas 3: Legenda tęsiasi (2023)

Creed III

6.8 Drama Sportas

Filmas „Krydas 3: Legenda tęsiasi“. Po pergalo prieš Ivaną Drago sūnų, Adonis gyvena sėkmingai. Tačiau Deimianas, jo vaikystės bičiulis, išeina iš kalėjimo ir iššaukia Adonį. Jie treniruosis kovai, o Adonį lauks konfrontacija su savo praeitimi. Dėl praeities klaidų bus daugiau nei tik bokso čempiono klausimas.

Priscilla filmas 2023
29
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Priscilla (2023)

Priscilla

6.8 Drama Biografiniai filmai

„Priscilla“ – įspūdingas filmas apie rokenrolo karaliaus žmoną, slepiantį skaudžias patirtis. Coppolos kūrinys primena Mariją Antuanetę su puikiais kostiumais, fantastiška muzika ir įtemptais santykiais, kuriuose kai kurie dalykai vis dar aktuali.

Kvaili pinigai filmas 2023
28
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Kvaili pinigai (2023)

Dumb Money

7.1 Komedijos Biografiniai filmai

Filmas „Kvaili pinigai“. Tikrovybės nusivertęs veikėjas, įsigijęs „GameStop“ akcijų, pradedamas leisti vaizdo dienoraščius apie investavimą. Jo pasakojimai patraukia minias ir iškelia „GameStop“ akcijų vertę. Tai priverčia Volstrito rinkos dalyvius kovoti su investuotojais. Šios netikėtos varžybos pradeda naują finansų kovą, privertusią žmones siekti didelių pokyčių.

Indiana Džounsas ir lemties artefaktas filmas 2023
27
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Indiana Džounsas ir lemties artefaktas (2023)

Indiana Jones and the Dial of Destiny

6.7 Veiksmo filmai Nuotykių filmai

Filmas „Indiana Džounsas ir lemties artefaktas“. Praėjus dvylikai metų, Indiana Džounsas susiduria su pasikeitusiu pasauliu, tačiau jam tenka vėl imtis veiksmo, kad išsaugotų senovinį artefaktą nuo blogio grasinimų.

Stichijos filmas 2023
26
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Stichijos (2023)

Elemental

7.0 Animaciniai filmai Nuotykių filmai

Filmas „Stichijos“. Ugne ir Balys, draugystės išbandymas, iškeliauja į pasaulį, kuriame jie gyvena, ir atranda tikrą bendrumą tarpusavyje. Jaunos merginos aistra ir vaikinuko jėga meta iššūkį įsitikinimams.

Praeities šešėlis filmas 2023
25
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Praeities šešėlis (2023)

May December

6.9 Komedijos Drama

Filmas „Praeities šešėlis“ stebina neįprastu Greisės ir Džo meilės keliu. Elizabetė Beri, vaidinanti Greisę, įsiterpia į šeimos gyvenimą, iškeldama skaudžius prisiminimus ir keliant abejonę dėl santykių tikrumo, naudodamasi nekaltais klausimais.

Pjūklas X filmas 2023
24
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Pjūklas X (2023)

Saw X

7.1 Siaubo filmai Mistiniai filmai

Filmas „Pjūklas X“. Nusiskaičiusi apie negailestingą vėžio diagnozę, Džonas pasiryžęs kovoti už gyvybę. Tačiau išvykusi į Meksiką jis patiria apgaulę ir susitinka su nepažįstama reakcija. Nusiteikęs atkeršyti, Džonas tampa nepakartojamu priešininku.

Undinėlė filmas 2023
23
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Undinėlė (2023)

The Little Mermaid

7.2 Šeimos filmai Fantastiniai filmai

Filmas „Undinėlė“. Arielė, drąsi jauna undinėlė, trokšta sužinoti apie pasaulį virš jūrų. Ji myli princą Eriką, nors draudžiama undinėms bendrauti su žmonėmis. Arielė sudaro sandorį su piktąja ragana Ursule, keliaudama pavojingais vandenimis.

Akvamenas 2: Prarasta karalystė filmas 2023
22
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Akvamenas 2: Prarasta karalystė (2023)

Aquaman and the Lost Kingdom

6.0 Veiksmo filmai Fantastiniai filmai

Filmas „Akvamenas 2: Prarasta karalystė“. Akvameno poilsį sutrikdo Juodoji Manta, kurios tikslas – keršyti ir pasinaudoti Juoduoju Trišakiu. Jis ieško brolio, Ormo, kad sujungtų jėgas. Kartu su sąjungininkais, jie apsigina nuo sunaikinimo keliančios grėsmės.

Padėkos diena filmas 2023
21
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Padėkos diena (2023)

Thanksgiving

6.9 Siaubo filmai Mistiniai filmai

„Padėkos diena“ - Po Juodojo Penktadienio Plimuto miestelyje vyksta serija žudynių. Miestelio šerifui aiškėja, kad nusikaltimai siejasi su praeitimi ir Padėkos dienos tradicija. Anonimui priskiriamas pavadinimas „Džonas Karveris“.

Ferrari filmas 2023
20
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Ferrari (2023)

Ferrari

6.8 Biografiniai filmai Istorijos filmai

Filme „Ferrari“ 1957-aisiais E. Ferraris gedi dėl sūnaus mirties, o santuoka su Laura krinta į krizę. Jo automobilių kompanija krinta į bankroto slenkstį. Norėdamas išgelbėti verslą, jis nusprendžia dalyvauti lenktynėse Mille Miglia.

Broliai Super Mario. Filmas filmas 2023
19
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Broliai Super Mario. Filmas (2023)

The Super Mario Bros. Movie

7.1 Animaciniai filmai Nuotykių filmai

Filmas „Broliai Super Mario“. Mario ir Toudas keliauja per Grybų karalystę su princese Pyč, ieškodami brolį Luidžį ir gelbsti pasaulį nuo tirono Bauzerio.

Tvirtas užnugaris filmas 2023
18
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Tvirtas užnugaris (2023)

The Covenant

7.5 Trileris Karo filmai

Filmas „Tvirtas užnugaris“. JAV išvedžiojant pajėgas iš Afganistano, JAV kariui Džonui Kinliui gelbėti vietinį vertėją Ahmedą. Po misijos, Džonas nusprendžia grįžti į Afganistaną ir išgelbėti Ahmedą bei jo šeimą, nepaisant didelės mirties rizikos.

Gėlių mėnulio žudikai filmas 2023
17
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Gėlių mėnulio žudikai (2023)

Killers of the Flower Moon

9.2 Kriminaliniai filmai Istorijos filmai

Filme „Gėlių mėnulio žudikai“ turtus turinčių Oseidžų tautą apspjaudžia piktadariai. JAV valdžia siunčia FTB specialistus, kad kontroliuotų finansus ir sustabdytų žudynes. Pagrįsta tikromis 1921-1925 metų įvykių, ši kriminalinė saga atskleidžia meilę ir išdavystę.

Požemiai ir drakonai. Garbė tarp vagių filmas 2023
16
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Požemiai ir drakonai. Garbė tarp vagių (2023)

Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

7.3 Fantastiniai filmai Nuotykių filmai

Filmas „Požemiai ir drakonai. Garbė tarp vagių“. Veiksmas, burtai ir monstrai įkvepia žaidimo pasaulį į didelį ekraną. Vagys ir nuotykių ieškotojai išlaisvina didžiausią blogį ir turi atkurti prarastą relikviją. Epiška vagystė siekiant atkurti garbę ir ištaisyti klaidą.

15 populiaresni filmai 2023. Raskite filmus geriausiuose filmų portaluose ar kino teatruose.
Vėžliukai nindzės: mutantų siautėjimas filmas 2023
15
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Vėžliukai nindzės: mutantų siautėjimas (2023)

Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

7.3 Veiksmo filmai Animaciniai filmai

Filme „Vėžliukai nindzės: mutantų siautėjimas“ broliai vėžliukai nindzės susiduria su paslaptingu nusikalstamu sindikatu ir mutantų armija. Jie kovoja už Niujorko meilę kartu su drauge April Onil. Tai paaugliškas animacinis veiksmo ir nuotykių filmas su naujais herojais iš kanalizacijos.

Ekvalaizeris 3: paskutinė kova filmas 2023
14
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Ekvalaizeris 3: paskutinė kova (2023)

The Equalizer 3

7.0 Trileris Kriminaliniai filmai

Filme „Ekvalaizeris 3: paskutinė kova“ buvęs specialusis agentas Robertas Makolas ieško ramybės Italijoje. Tačiau vietinė mafija grasina jo draugams, priverčiantį jį grįžti į veiksmus ir ginti tuos, kuriems jis rūpi.

Napoleonas filmas 2023
13
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Napoleonas (2023)

Napoleon

6.4 Veiksmo filmai Biografiniai filmai

Filmas „Napoleonas“ asmeniškai apžvelgia Napoleono Bonaparto kilmę ir jo greitą, negailestingą kopimą į imperatorių per priklausomybę sukeliančių ir dažnai nepastovių santykių su žmona ir viena tikra meile Josephine prizmę.

Gran Turismo filmas 2023
12
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Gran Turismo (2023)

Gran Turismo

7.3 Drama Nuotykių filmai

Filme „Gran Turismo“ Jannui nuo pirmojo žaidimo dienos svajojimas tapo tikru lenktynininku. Nors kiti abejojo, jis niekada nepasidavė. Kai gyvenimas suteikė galimybę, Jannas pasinaudojo ja puikiai.

Kūrėjas filmas 2023
11
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Kūrėjas (2023)

The Creator

7.2 Veiksmo filmai Mokslinė fantastika

Mokslinės fantastikos veiksmo trileryje „Kūrėjas“ Džošua, buvęs agentas, siekia sunaikinti paslaptingą ginklą, sukurtą pažangaus dirbtinio intelekto. Jis su komanda patenka į okupuotą teritoriją, tikėdamasis rasti ginklą, tačiau jie suvokia, kad jis yra mažo vaiko asmenyje.

10 geriausi filmai 2023. Sužinokite, kurie jie yra, ir žiūrėkite juos internetiniuose filmų portaluose.
Bado žaidynės: sakmė apie strazdą ir gyvatę filmas 2023
10
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Bado žaidynės: sakmė apie strazdą ir gyvatę (2023)

The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and Snakes

6.8 Drama Nuotykių filmai

Filme „Bado žaidynės: sakmė apie strazdą ir gyvatę“ 18-erių metų Coriolanus Snou tampa bado žaidynių mentoriu. Tačiau jo viltys nurungamos, kai jis priskiriamas skirtis su mergina iš skurdžios 12-iosios apygardos.

Kalbėk su manimi filmas 2023
9
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Kalbėk su manimi (2023)

Talk to Me

7.2 Siaubo filmai Trileris

Filmas „Šunyčiai patruliai“. Mija ir Džeidė domisi spiritizmu per „TikTok‘ą“. Jie kalba su mirusiais, bet seansas pritraukia demoną. Vakarėlio dalyviai suvokia, kad atidarė vartus į tamsų pasaulį. Demonas apsėda Railį, o Mija kenčia nuo kraupių vizijų. Jos gyvenimas virškinamas košmaru.

Vonka filmas 2023
8
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Vonka (2023)

Wonka

7.1 Komedijos Šeimos filmai

Filme „Vonka“, jaunas Vilis atvyksta į Londoną su svajone atidaryti šokolado parduotuvę. Nors jis susiduria su garsių šokolado magnatų pasipriešinimu, jis naudoja savo įgūdžius, draugystę su Umpa-Lumpa žmogeliukais ir šiek tiek magijos, kad įgyvendintų savo svajonę.

Air filmas 2023
7
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Air (2023)

Air

7.4 Drama Sportas

Filmas „Air“. Michaelo Jordano partnerystė su Nike ir Air Jordan prekės ženklu pakeitė sporto ir kultūros pasaulį. Ši istorija atskleidžia netradicinės komandos va bank žaidimą ir mamos nepaprastą įsitikinimą sūnaus talentu.

Barbė filmas 2023
6
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Barbė (2023)

Barbie

7.1 Komedijos Fantastiniai filmai

Filmas „Barbė“. Barbė gyvena tobulame pasaulyje, tačiau patiria egzistencinę krizę. Ji patraukia į Tikrąjį Pasaulį su ištikima Keno palyda. Ten laukia nauji išbandymai ir net prezidento medžioklė. Nepaklusdama, Barbė užkurs tikrą vakarėlį.

Žmogus-voras: aplink multivisatą filmas 2023
5
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Žmogus-voras: aplink multivisatą (2023)

Spider-Man: Across the Spider-Verse

8.7 Veiksmo filmai Animaciniai filmai

Filmas „Žmogus-voras: aplink multivisatą“. Žmogus-Voras patenka į Multivisatą ir susitinka su Žmonių-vorų komanda. Jie turi apsaugoti savo egzistavimą, bet susiduria su vidinėmis nesutarimais. Milesui reikės drąsos ir jėgų išgelbėti visus.

Galaktikos sergėtojai. 3 dalis filmas 2023
4
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Galaktikos sergėtojai. 3 dalis (2023)

Guardians of the Galaxy Vol. 3

7.9 Veiksmo filmai Nuotykių filmai

Filme „Galaktikos sergėtojai. 3 dalis“ Piteris Kvilas sukuria komandą, kad gelbėtų visatą ir apsaugotų savo draugą. Misija lemia sergėtojų likimą. Laikas imtis veiksmo.

Džonas Vikas 4 filmas 2023
3
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Džonas Vikas 4 (2023)

John Wick: Chapter 4

7.8 Trileris Kriminaliniai filmai

Filmas „Džonas Vikas 4“. Sužeistas po trečios dalies, Džonas Vikas susijungia su aplamdytu nusikaltėlių bosu. Aukščiausioji samdomų žudikų Taryba jau netenka kantrybės. Džonas sukurs naują planą, keliuos per daugelį miestų ir paliks kraują bei neigiamą pėdsaką.

Neįmanoma misija: Mirtinas atpildas. Pirma dalis filmas 2023
2
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Neįmanoma misija: Mirtinas atpildas. Pirma dalis (2023)

Mission: Impossible - Dead Reckoning Part One

7.9 Veiksmo filmai Nuotykių filmai

Filmas „Neįmanoma misija: Mirtinas atpildas. Pirma dalis“. Pasaulis keičiasi. Tiesa nyksta. Artėja karas. Itanas Hantas ir Specialiųjų misijų padalinys turi perimti naują ginklą, kuris gresia žmonijai. Mirtinos lenktynės prasideda, kai Itanas rizikuoja gyvybėmis, kovodamas su paslaptinga galia. Jo misija svarbesnė už viską.

Openheimeris filmas 2023
1
ŽIŪRĖTI VAIZDO

Openheimeris (2023)

Oppenheimer

8.5 Drama Biografiniai filmai

Filmas „Openheimeris“. Fizikas J. Robertas Openheimeris vadovauja atominės bombos kūrimo projektui Manheteno. Jo tikslas – suburti fizikus į vieningą mokslinį centrą Los Alamos. Ar jis rizikuos pasaulį sunaikinti, siekdamas jį išsaugoti?

Geriausi filmai 2023 tikrai nenuvils net ir reikliausių žiūrovų, nes visus populiariausius kino žanrus atstovauja kokybiški filmai.

Kiti 2023 m. filmai

Ne visi filmai 2023 yra filmų sąraše, todėl šiuos mažiau populiarius filmus galima rasti šiame sąraše. Tai nebūtinai reiškia, kad šie filmai yra prastesni. Tačiau šie filmai vertinami žemiau.

 • Atpildas filmas 2023
 • Laisvės garsas filmas 2023
 • Paslaptinga požemių karalystė filmas 2023
 • Vienuolė 2 filmas 2023
 • Pelkių karaliaus dukra filmas 2023
 • Voratinklis filmas 2023
 • After. Amžinai filmas 2023
 • Broliai lokiai: dingęs lobis filmas 2023
 • Mielas Deividai filmas 2023
 • Dogmenas filmas 2023
 • Laisvai samdomas filmas 2023
 • Kosminiai draugai filmas 2023
 • Jis gyvena viduje filmas 2023
 • Kartu iš meilės šunims filmas 2023
 • Greiti ir pūkuoti filmas 2023
 • Mėgintuvėlių karta filmas 2023
 • Nuodėmingas filmas 2023
 • Dvaras, kuriame vaidenasi filmas 2023
 • Nesunaikinami 4 filmas 2023
 • Paskutinė Demetros kelionė filmas 2023
 • Šventovė filmas 2023
 • Megalodonas 2: Bedugnė filmas 2023
 • Kilnojamos durys filmas 2023
 • Baubas filmas 2023
 • Ričis didysis 2 filmas 2023
 • Kandaharas filmas 2023
 • Tūnąs tamsoje: raudonos durys filmas 2023
 • Hipnotikai filmas 2023
 • Asteroidų miestas filmas 2023
 • Mano pakvaišęs senis filmas 2023
 • Popiežiaus egzorcistas filmas 2023
 • Blyksnis filmas 2023
 • Jūrų pabaisa. Rubė Gilman filmas 2023
 • Pamilti dar kartą filmas 2023
 • Miauricijus Puikusis filmas 2023
 • Avarinis nusileidimas filmas 2023
 • Kokaino lokys filmas 2023
 • Ar vesi mane? filmas 2023
 • 65: išnykimo riba filmas 2023
 • Renfildas filmas 2023
 • Sprogstančios vestuvės filmas 2023
 • Stebuklingoji boružėlė ir juodasis katinas filmas 2023
 • Trys muškietininkai: D'artanjanas filmas 2023
 • Kvailas melas filmas 2023
 • Prasti reikalai filmas 2023
 • Kentervilio pilies vaiduoklis filmas 2023
 • Pavojinga jūra filmas 2023
 • Tik ne tu filmas 2023
 • Šventųjų ir nusidėjėlių žemėje filmas 2023
 • Geležiniai gniaužtai filmas 2023
 • Tyli naktis filmas 2023
 • Viena gyvybė filmas 2023
 • Pradingusi filmas 2023