Go3 filmų, serialų ir sporto puslapis

Go3 yra ne tik didžiausia vaizdo turinio platforma Lietuvoje, bet ir internetinė filmų, sporto ir televizijos transliacijų platforma su archyvavimo galimybėmis Baltijos šalyse. „Go3“ savininkė yra „All Media Baltics“, kuriai taip pat priklauso dauguma žiūrimiausių televizijos kanalų Baltijos šalyse, pavyzdžiui, TV3 ir kt. Be perdėto Go3 galima vadinti didžiausiu lietuviško vaizdo turinio vietiniu projektu.

Ši vaizdo įrašų platforma yra pagrįsta Go3 televizija, kurioje yra daugiau nei 30 televizijos kanalų su archyvavimo galimybėmis iki 7 dienų, o tai suteikia patogias interaktyviosios televizijos parinktis. Go3 kanalų sąrašas yra gana platus, todėl kiekvienas gali rasti jį dominantį turinį; Go3 filmai, kuriame yra tūkstančių filmų lietuvių kalba ir rusiškų filmų katalogas bei turinys su lietuviškais arba rusiškais subtitrais; taip pat viena iš pagrindinių vaizdo įrašų parinkčių yra Go3 Sports, kuri teikia tiesiogines sporto transliacijas, pavyzdžiui, Lietuvos krepšinio rinktinę pasaulio čempionato metu ar futbolo rungtynes.

Pavadinimas:Go3
Būsena:Darbas
Registracija:Taip
Žiūrėkite naujausius filmus mūsų „YouTube“ kanale →
Alexa reitingas:69
SimilarWeb reitingas:75
Lankytojų per mėnesį:1'200'000*
Puslapio adresas:https://go3.lt
* Lankytojų duomenys gauti iš Similarweb.com
* „Alexa“ ir „Similarweb“ pasaulinis reitingas

Jums nereikia dekoderio, kad galėtumėte žiūrėti Go3, nes jis palaiko visas populiarias peržiūros svetaines. Jį galima patogiai peržiūrėti naudojant „Andorid“ a> arba iOS programos, Go3 išmaniajame TV i> pasiekiama kelių televizorių gamintojų platformose (WebOS, Tizen, Android), taip pat galima nesunkiai žiūrėti ir naudojant įprastą kompiuterį.

Go3 nemokamai galima peržiūrėti naudojant vieną iš įprastų akcijų. Galbūt ilgalaikis abonementas – pradinis paketas, kuris suteiks iki 3 mėnesių nemokamą peržiūrą. Šią paslaugą nesunkiai galima užsisakyti naudojantis „Go3 Bite“ televizija arba specialiais „Tele2“ mobiliojo ryšio operatorių pasiūlymais. Šiuo metu „Go3“ glaudžiai bendradarbiauja su LG televizoriumi, kuris, įsigijus naują televizorių, gali nemokamai žiūrėti iki 1 metų. Dažnai platforma taip pat siūlo nemokamą bandomąją versiją.

Go3 atsiliepimai yra gana teigiami, jei norite išbandyti šią platformą filmams ar sporto turiniui žiūrėti. Šiuo metu vienas pagrindinių šios platformos konkurentų galėtų būti „ViaPlay“ arba „Netflix“. Tačiau „Go3“ gali pasiūlyti ir plačiausią Lietuvoje pagamintą turinį iš TV3 ir kitų televizijos kanalų.

Go3 yra didžiausia internetinių vaizdo įrašų platforma Baltijos šalyse – televizija su plačiu kanalų sąrašu. Go3 filmų ir sporto paketas leis tiesiogiai stebėti krepšinį ir kitas sporto šakas. Go3 akcijos ir prenumerata, apžvalgos.

Visi online filmų puslapiai

Go3 ekrano kopija

Go3 filmai online