KinoGo filmo puslapis

KinoGo yra didžiausias filmų portalas Rusijoje ir daugelyje kitų rusakalbių šalių. Šis portalas turi daugiau nei 100 milijonų vartotojų per mėnesį. Savo populiarumą jis pelnė publikuodamas filmų premjeras, kurių dar nėra kituose portaluose arba galima įsigyti už tam tikrą mokestį. KinoGo yra pagrįsta forumo platforma, kurioje internete galite rasti naujausių skirtingų žanrų filmų: komedijų, siaubo filmų ar animacinių filmų vaikams.

Pavadinimas:KinoGo
Būsena:Darbas
Registracija:Nuo
Žiūrėkite naujausius filmus mūsų „YouTube“ kanale →
Alexa reitingas:15
SimilarWeb reitingas:27
Lankytojų per mėnesį:132M*
Puslapio adresas:https://kinogo.biz
* Lankytojų duomenys gauti iš Similarweb.com
* „Alexa“ ir „Similarweb“ pasaulinis reitingas

KinoGo portalas nesiūlo legalaus turinio, todėl jų filmai retkarčiais ištrinami. Ši svetainė taip pat turi keletą alternatyvių adresų, nes ji retkarčiais užblokuojama dėl autorių teisių pažeidimų, tačiau tai nesutrukdė jai išlikti ir gauti srauto, apie kurį bet kuri teisėta filmų svetainė galėjo tik pasvajoti.

KinoGo siūlomi filmai ir serialai yra HD kokybės ir nemokami. Užsienio filmų internete rusų kalba galima rasti labai daug, filmų katalogas matuojamas dešimtimis tūkstančių, kurių pakaks visą likusį gyvenimą praleisti prie kompiuterio ar televizoriaus ekrano. Jei vis dėlto neradote filmų, galite apsilankyti viename iš panašių portalų, pavyzdžiui, HDRezka.

Dėl didelio KinoGo lankytojų skaičiaus po filmų puslapiais galite gauti naudingų atsiliepimų, nuomonių ir įvertinimų, kurie labai praverčia renkantis žiūrėti filmą.

Visi online filmų puslapiai

KinoGo ekrano kopija

KinoGo filmai online