LRT filmų ir serialų puslapis

LRT.lt – Lietuvos televizijos naujienų portalas, kuriame internete galima rasti daug įvairių serialų ir filmų lietuvių kalba. Jei praleidote Lietuvos viešosios žiniasklaidos sukurtą filmą ar laidą, LRT.lt siūlo patogų archyvą, kuris yra laisvai prieinamas visiems. Žiūrėkite įvairų internetinį vaizdo įrašų turinį, pvz., edukacines programas vaikams ir jaunimui arba dokumentinius filmus norimu laiku ir norimoje vietoje.

Pavadinimas:LRT
Būsena:Darbas
Registracija:Nuo
Žiūrėkite naujausius filmus mūsų „YouTube“ kanale →
SimilarWeb reitingas:15
Lankytojų per mėnesį:9'400'000*
Puslapio adresas:https://lrt.lt
* Lankytojų duomenys gauti iš Similarweb.com

LRT.lt yra unikalus projektas, nes pagaliau renkamas ne tik televizijai skirtas vaizdo turinys. Pastaraisiais metais Lietuvos televizija drastiškai pagerino savo pozicijas, kurios tapo labiau žiūrimos ir lėmė nežymų reitingų augimą. Portale LRT.lt yra kokybiškas filmų ir laidų archyvas, kuriame galima pamatyti tokias būtybes. Naujas turinys pasiekiamas netrukus po to, kai jis bus sukurtas per TV.

Kai kurie filmai nepasiekiami už Lietuvos ribų, šiuo atveju praverstų VPN paslaugos, tokios kaip ExpressVPN su galimybe naudoti lietuvišką IP adresą iš bet kurios pasaulio šalies ir nemokamai išbandyti šią parinktį iki 30 dienų.

Lietuvos televizija dažnai yra vienintelis įvairių pasaulinių sporto renginių, tokių kaip olimpinės žaidynės ar pasaulio ledo ritulio čempionatas ir kiti renginiai, šaltinis.

Visi online filmų puslapiai

LRT ekrano kopija

LRT filmai online