Megogo.net filmo puslapis

Megogo.net – tarptautinis internetinis filmų portalas, pirmasis Lietuvoje pasiūlęs legaliai nemokamą filmų turinį internete, prieš filmą žiūrovas turėjo pažiūrėti tik keletą skelbimų. Megogo daugiausia siūlo filmus rusų kalba, o jo turinį sudaro keli tūkstančiai filmų, serialų rusų kalba. Čia rasite filmus iš Sovietų Sąjungos, naujausias rusų komedijas ir žinomus rusų serialus internete. Ypač didelis animacinių filmų ir animacinių filmų vaikams ir jaunimui katalogas.

Pavadinimas:Megogo.net
Būsena:Darbas
Registracija:Taip
Žiūrėkite naujausius filmus mūsų „YouTube“ kanale →
Alexa reitingas:410
SimilarWeb reitingas:414
Lankytojų per mėnesį:12M*
Puslapio adresas:https://megogo.net
* Lankytojų duomenys gauti iš Similarweb.com
* „Alexa“ ir „Similarweb“ pasaulinis reitingas

Lietuvoje Megogo yra vienintelis filmų portalas, turintis savo išmaniosios TV programą tokiems televizoriams kaip LG ir Samsung. Naudotis Smart TV aplikacija labai patogu, nes nereikia naudotis įvairiomis išmaniųjų įrenginių jungtimis, o mėgstamą internetinį filmą žiūrėtumėte kuo didesniame ekrane, tai yra modernus televizorius su geros kokybės HD ekranu.

Tačiau pagrindinis šios platformos trūkumas yra vietinio lietuviško turinio trūkumas, todėl gana sunku konkuruoti su tokiais puslapiais kaip ViaPlay. Per daugelį metų šios paslaugos priartėjo prie Megogo pasiekimų kokybišku filmų ir serialų turiniu bei galimybe jį pasiūlyti lietuvių kalba.

Visi online filmų puslapiai

Megogo.net ekrano kopija

Megogo.net filmai online