RuTube.ru filmo puslapis

RuTube.ru yra didžiausia vaizdo įrašų platforma Rusijoje, savo funkcijomis labai panaši į „YouTube“, bet skirta daugiausia rusakalbei auditorijai. Šis projektas buvo sukurtas 2006 m., o bėgant metams RuTube sėkmingai bendradarbiavo su keliais televizijos kanalais, kurie nemokamai skelbia naujausią vaizdo įrašų turinį. RuTube yra daug puikios HD kokybės rusiškų serialų ir TV laidų.

Pavadinimas:RuTube.ru
Būsena:Darbas
Registracija:Taip
Žiūrėkite naujausius filmus mūsų „YouTube“ kanale →
Alexa reitingas:85
SimilarWeb reitingas:126
Lankytojų per mėnesį:35M*
Puslapio adresas:https://rutube.ru
* Lankytojų duomenys gauti iš Similarweb.com
* „Alexa“ ir „Similarweb“ pasaulinis reitingas

Pradinė portalo veikla buvo sukurti neblogą konkurentą „YouTube“ rusakalbei auditorijai, tačiau iki galo pasiekti norimo rezultato nepavyko. Nepaisant to, „RuTube“ yra daug kokybiško turinio, pavyzdžiui, filmų, serialų ir animacinių filmų rusų kalba. Jų apsilankymus per mėnesį gali išmatuoti dešimtys milijonų žmonių, todėl šis puslapis yra šalia populiariausių filmų portalų, tokių kaip IVI.tv ar Megogo.

Be aukštos kokybės vaizdo įrašų turinio, jame taip pat yra daug privačių vaizdo įrašų, kurie, palyginti su kitais panašiais projektais, administruojami kruopščiau, siekiant išlaikyti puslapio reputaciją. Šiuo metu portalas RuTube.ru priklauso „Gazprom-Media“, todėl jo turinys yra maksimaliai peržiūrimas ir pritaikytas prie Rusijos valdžios interesų. Jis neredaguojamas, bet provokuojantys ir nepageidaujami vaizdo įrašai bus nedelsiant ištrinti.

Techninis RuTube palaikymas yra aukščiausio lygio, joje taip pat yra specialiai sukurtų programų įvairiems išmaniesiems televizoriams ir Android bei iOS mobiliųjų įrenginių platformoms.

Visi online filmų puslapiai

RuTube.ru ekrano kopija

RuTube.ru filmai online