TVplay / TV3play filmų ir serialų puslapis

TVplay – populiariausia Lietuvoje serialų ir filmų platforma, anksčiau gerai žinoma kaip TV3play.lt. siūlo žiūrėti tiesioginius televizijos kanalus ir vaizdo archyvą su naujienomis, serialais ir kita vaizdo archyvo medžiaga. TV3play puslapyje siūloma žiūrėti keletą filmų internete lietuvių arba rusų kalbomis, kurie pastaruoju metu buvo rodomi Lietuvos televizijos ekranuose. Visi filmai pasiekiami ribotą laiką, tačiau internetinė filmų skiltis reguliariai atnaujinama naujais filmais, kai tik jie rodomi per televiziją. TVplay.lt – puikus puslapis, jei pasiilgote mėgstamo serialo ar filmo ir norite jį žiūrėti internetu norimu laiku ar norimoje vietoje savo namų kompiuteryje ar išmaniajame telefone.

Pavadinimas:TVplay / TV3play
Būsena:Darbas
Registracija:Taip
Žiūrėkite naujausius filmus mūsų „YouTube“ kanale →
Alexa reitingas:-
SimilarWeb reitingas:-
Lankytojų per mėnesį:1'300'000*
Puslapio adresas:https://play.tv3.lt
* Lankytojų duomenys gauti iš Similarweb.com

TVplay siūlomas vaizdo turinys yra aukštos kokybės, todėl patogiam ir nepertraukiamam žiūrėjimui rekomenduojame stabilų interneto ryšį ir modernią interneto naršyklę. Taip pat svarbu paminėti, kad TVplay ar TV3play.lt pagalvojo ir apie mobiliųjų įrenginių vartotojus bei sukūrė specialias iOS ir Android aplikacijas, kuriomis galima naudotis nemokamai. Jei nenorite atsisiųsti šių programų, galite lengvai pasinaudoti mobiliąja portalo versija.

Kadangi visas internetinės platformos turinys yra saugomas autorių teisių, didelė dalis filmų ir programų, ypač nefilmuotų Lietuvoje, deja, nepasiekiami žiūrėti užsienyje. Tai galima apeiti naudojantis VPN paslaugomis, pavyzdžiui, ExpressVPN su galimybe naudoti lietuvišką IP adresą ir išbandyti jį nemokamai iki 30 dienų. Tokiu būdu galite žiūrėti ir televizijos kanalus bei tiesiogines krepšinio rungtynių transliacijas užsienyje.

Pagrindinė TVplay alternatyva ir pusiau konkurentas galėtų būti vaizdo platforma „Go3“ ir „ViaPlay“, kurioje yra daug įvairių filmų ir serialų.

Visi online filmų puslapiai

TVplay / TV3play ekrano kopija

TVplay / TV3play filmai online