ViaPlay filmų, serialų ir sporto puslapis

ViaPlay – tai pirmoji visoje Blatijoje veikianti internetinių filmų platforma, kurioje už nedidelį mėnesinį mokestį galima žiūrėti populiariausius, pastaruoju metu kino teatruose rodytus filmus didžiuosiuose ekranuose. „ViaPlay“ siūlo platų internetinių animacinių ir animacinių filmų turinį vaikams ir jaunimui, taip pat platų mokomosios dokumentikos ir, žinoma, komedijų, dramų ir siaubo filmų pasirinkimą. Iš viso ViaPlay yra daugiau nei 3000 valandų filmų latvių, anglų arba rusų kalbomis, kurie nuolat atnaujinami naujais pasauliniais blokbasteriais. Interneto portalas artimiausiu metu žada padvigubinti filmų ir serialų prieinamumą.

Pavadinimas:ViaPlay
Būsena:Darbas
Registracija:Taip
Žiūrėkite naujausius filmus mūsų „YouTube“ kanale →
Alexa reitingas:1753
SimilarWeb reitingas:1099
Lankytojų per mėnesį:61'000*
Puslapio adresas:https://viaplay.lt
* Lankytojų duomenys gauti iš Similarweb.com
* „Alexa“ ir „Similarweb“ pasaulinis reitingas

Tačiau pagrindinis portalo akcentas yra skyrelyje ViaPlay Sport, kur galima tiesiogiai stebėti krepšinio rungtynes ​​internetu, UEFA Čempionų lygos rungtynes, Formulės 1, Olimpines žaidynes ir kitas sporto transliacijas. ViaPlay Sport turinys yra unikalus, kurio savo žiūrovams nepasiūlo joks panašus puslapis Lietuvoje.

Bendradarbiavimas su Tele2 ViaPlay prisidėjo prie šios internetinių filmų platformos kūrimo, nes užsiprenumeravus kelis Tele2 tarifų planus galima žiūrėti ViaPlay nemokamai ribotą laiką. To dėka daugelis Lietuvos gyventojų mėgstamus filmus ir serialus gali žiūrėti internetu. ViaPlay siūlo patogią mobiliąją programą Android ir iOS išmaniųjų telefonų naudotojams.

ViaPlay siūlo 30 dienų nemokamai išbandyti internetinę filmų platformą.

Visi online filmų puslapiai

ViaPlay ekrano kopija

ViaPlay filmai online