YouTube filmo puslapį

YouTube yra didžiausia pasaulyje vaizdo įrašų platforma, kurioje galite rasti įvairiausių vaizdo įrašų. Nors pirma mintis, kad tikrai nebus taip, kaip norime, dažnai taip nėra. Šiame vaizdo įrašų portale galite rasti ir lietuviškų filmų, ir į lietuvių kalbą išverstų filmų, ir rusiškų filmų ar filmų, išverstų į rusų kalbą. „YouTube“ yra antras lankomiausias puslapis pasaulyje, turintis didžiausią vaizdo įrašų turinio duomenų bazę. Prieš ieškodami filmų internete abejotinoje vietoje, pirmiausia pabandykite apsilankyti YouTube.com.

Pavadinimas:YouTube
Būsena:Darbas
Registracija:Ne
Žiūrėkite naujausius filmus mūsų „YouTube“ kanale →
Alexa reitingas:2
SimilarWeb reitingas:2
Lankytojų per mėnesį:22'590M.*
Puslapio adresas:https://youtube.com
* Lankytojų duomenys gauti iš Similarweb.com
* „Alexa“ ir „Similarweb“ pasaulinis reitingas
Portalas

YouTube pradėjo savo veiklą 2005 m. ir greitai padidino savo auditoriją, nes pasiūlė nemokamai atsisiųsti vaizdo įrašus. Šiuo metu YouTube laikoma laikmena ir yra didelė tradicinės televizijos konkurentė. Be to, šis portalas yra antras pagal dydį paieškos variklis pasaulyje po „Google“.

Galbūt čia nerasite naujausių filmų, kurie greitai ištrinami iš portalo, tačiau žinomus ir žiūrėtus senesnius filmus lietuvių ar rusų kalbomis rasite be vargo. Nepaisant milžiniškos vartotojų bazės, kuri viršija kelias dešimtis milijardų per mėnesį, portalas taip pat yra labai novatoriškas.

Youtube.com siūlo žiūrėti virtualios realybės vaizdo įrašus, 3D vaizdo įrašus arba 4K kokybės vaizdo įrašus. Puslapis nuolat tobulinamas ir ieško naujų krypčių, kurios būtų įdomios žiūrovams. Pagrindinis portalo pelno šaltinis yra reklamos talpinimas, kuris padengia ir jo išlaikymo išlaidas, kurios nėra mažos.

Pastaraisiais metais „YouTube“ patyrė vieną didžiausių augimo, kai tapo plačiai prieinamas mobilusis internetas. Šis puslapis tikrai neturi konkurencijos, nes išsiskiria visomis vertinimo kategorijomis, kokybe, prieinamumu ir paprastumu. Tačiau Rusijoje šį portalą bandoma imituoti RuTube.ru puslapiu, skirtu rusakalbei auditorijai.

Visi online filmų puslapiai

YouTube ekrano kopija

YouTube filmai online