Netflix filmų ir serialų puslapis

Netflix šiuo metu yra populiariausia pasaulyje internetinių filmų platforma, leidžianti žiūrėti pačios Netflix sukurtus filmus, serialus, TV laidas, taip pat tarptautinių kino studijų filmus, pvz., Žmogus-voras arba Pakalikai. Ši kompanija padarė revoliuciją kino pramonėje ir padarė ją lengvai prieinamą visiems, turintiems gerą interneto ryšį. Geriausius Netflix serialus ir dokumentinius filmus žiūrėjo šimtai milijonų žmonių. Kiekvieną savaitę siūlomas naujas turinys: filmai, serialai ar realybės šou.

Pavadinimas:Netflix
Būsena:Darbas
Registracija:Taip
Žiūrėkite naujausius filmus mūsų „YouTube“ kanale →
SimilarWeb reitingas:22
Lankytojų per mėnesį:2.0B*
Puslapio adresas:https://www.netflix.com
* Lankytojų duomenys gauti iš Similarweb.com

Netflix pasirodė dar 1997 m., o pagrindinė jos veikla buvo DVD filmų nuoma su nauju požiūriu. Sumokėję abonentinį mokestį, galite žiūrėti ir keisti DVD filmus. Laikui bėgant, bendrovė suskaitmenino šių filmų prenumeratos mokestį ir taip pradėjo siūlyti internetinę filmų platformą už pagrįstą mėnesinį mokestį. Netflix populiarumas nuolat augo, o Netflix daugiausia dėmesio skyrė skirtingų filmų ir serialų kūrimui, kuriuose buvo pateikiamas unikalus turinys, kurio neįmanoma legaliai gauti už Netflix platformos ribų.

Netflix siūlo labai patogią struktūrą su filmais ir serialais internete. Visą turinį galima peržiūrėti telefonuose, kompiuteriuose, planšetiniuose kompiuteriuose ar televizoriuose iki 4K kokybės. Daugelį metų ši platforma tapo etalonu daugeliui kitų interneto kompanijų, o šiuo metu galima rasti daugybę Netflix alternatyvų, tokių kaip Disney+ ar Lietuvoje pagamintų filmai ir serialai platformos: Go3 .

Keli šimtai milijonų žmonių kasdien žiūri Netflix serialai, o tai įrodo jų kokybę. Pastaruoju metu Netflix turinį papildė ir kai kurie lietuvių sukurti filmai. Tačiau dažniausiai visas turinys pasiekiamas tik anglų kalba. Prenumeruodami Netflix turėtumėte tikėtis, kad lietuvių filmų, serialų ar filmų su vertimu į lietuvių kalbą nebus galima įsigyti.

Visi online filmų puslapiai

Netflix ekrano kopija

Netflix filmai online