Telia Play filmų ir serialų puslapis

Telia Play yra viena didžiausių vaizdo paslaugų Lietuvoje. Filmai, serialai, kūryba ir televizija su archyvu – visa tai turinys, kurį galima žiūrėti patogiai sukurtose aplikacijose televizoriui, telefonui ir kompiuteriui. Platus turinio asortimentas gali konkuruoti su Go3 filmų platforma ir Netflix. Telia yra didžiausia optinio interneto prieigos tiekėja Lietuvoje. Telia Play yra populiarus vaizdo turinio portalas, turintis šimtus tūkstančių vartotojų.

Pavadinimas:Telia Play
Būsena:Darbas
Registracija:Taip
Žiūrėkite naujausius filmus mūsų „YouTube“ kanale →
SimilarWeb reitingas:3
Lankytojų per mėnesį:1'700'000*
Puslapio adresas:https://tv.telia.lt
* Lankytojų duomenys gauti iš Similarweb.com

Telia Play siūlo filmus lietuvių, anglų ir rusų kalbomis. Visų rūšių filmų žanrai – komedijos, siaubo filmai, veiksmo filmai ar trileriai – bus platūs. Vaikams siūlomas platus animacinių filmukų pasirinkimas įvairiems skoniams. Be filmų katalogo, Telia Play siūlo ir patogią televiziją su archyvu.

Jei praleidote tiesioginę krepšinio rungtynių, žinių ar realybės šou transliaciją, Telia Play galite žiūrėti įrašą be skelbimų. Be televizijos, taip pat galima išsinuomoti filmus. Naujausi filmai, ką tik išėję iš kino teatrų, per kelias sekundes bus pasiekiami jūsų telefone arba televizoriuje.

Telia Play nėra nemokama, tačiau laukdami specialaus pasiūlymo galite gauti gerą kainą. Optinio interneto vartotojai gali pasirinkti paketą su televizoriumi ir taip gauti pigesnį mėnesinį abonentinį mokestį.

Visi online filmų puslapiai

Telia Play ekrano kopija

Telia Play filmai online