Disney Plus filmo puslapis

Disney+ yra JAV vaizdo transliacijos paslauga, turinti didžiausią filmų ir animacinių filmų pasirinkimą pasaulyje. Disney Plus yra „The Walt Disney Company“ skirta filmų platforma, siūlanti „National Geographic“, „Star Wars“, „Marvel“ ir „Disney“ turinį. Tai visame pasaulyje žinomos kino studijos, kasmet pristatončios žiūrimiausius pasaulio filmus. Apibendrinant šiuos faktus, galima teigti, kad Disney+“ savo žiūrovams siūlo neribotą filmų, programų ir laidų turinį.

Pavadinimas:Disney Plus
Būsena:Darbas
Registracija: Taip
Žiūrėkite naujausius filmus mūsų „YouTube“ kanale →
SimilarWeb reitingas:106
Lankytojų per mėnesį:356M*
Puslapio adresas:https://www.disneyplus.com
* Lankytojų duomenys gauti iš Similarweb.com

Ši filmų ir serialų paslauga šiuo metu yra atstovaujama visame pasaulyje, tačiau iš pradžių ji buvo pristatyta tik JAV 2019 m. Nuo 2022 m. jis pasiekiamas ir Baltijos šalyse. Nors turinys ribotas, jo vis tiek pakanka, kad kiekvienas šeimos narys galėtų rasti norimą filmą. Internetiniai filmai ir kitas vaizdo turinys pasiekiamas tik anglų kalba. Nepaisant to, kad daug animacinių filmų kino teatruose buvo išversta. Disney Plus šių vertimų nesiūlo.

Vienas pagrindinių Disney+ konkurentų yra populiariausia pasaulyje vaizdo paslauga – Netflix. Jame pakanka originalaus turinio. Šiuo metu „Netflix“ yra populiariausia užsienio filmų transliacijos paslauga Baltijos šalyse. Jei labiau norisi žiūrėti filmus lietuviškai, tuomet rekomenduojama filmų platforma būtų Go3.

Disney Plus siūlo turinį visuose šiuolaikiniuose įrenginiuose: telefonuose, planšetiniuose kompiuteriuose, kompiuteriuose, televizoriuose. Galimos specialiai sukurtos aplikacijos iOS, Android, Apple TV ir įvairioms Smart TV TV operacinėms sistemoms.

Visi online filmų puslapiai

Disney Plus ekrano kopija

Disney Plus filmai online