8Filmai filmo puslapis

8Filmai – vienas populiariausių filmų portalų Lietuvoje, kuriame rasite filmų ir serialų įvairiomis kalbomis. Filmų katalogas nuolat atnaujinamas. Naujausi filmai 8Filmai internete pasirodys netrukus po to, kai jie pasieks didžiausius internetinius kino teatrus, tokius kaip Netflix ar „Disney+“. Šį puslapį ypač vertins vaikai, nes jame yra animacinių filmukų lietuvių kalba.

Pavadinimas:8Filmai
Būsena:Darbas
Registracija:Nuo
Žiūrėkite naujausius filmus mūsų „YouTube“ kanale →
SimilarWeb reitingas:13
Lankytojų per mėnesį:321'000*
Puslapio adresas:https://8filmai.org
* Lankytojų duomenys gauti iš Similarweb.com

Platus filmų su komedijomis ir veiksmo filmais katalogas užtikrina didelį puslapio lankytojų pagausėjimą, ypač žiemos metu, kai aktualūs kalėdiniai filmai. Šiuo metu 8Filmai gali pasiūlyti kelis tūkstančius filmų, todėl bet kuris lankytojas galės rasti norimą turinį.

Deja, 8Filmai puslapis nepriklausomo adreso neturi, nes žiauriai pažeidžia autorių teises. Jame yra abejotinų skelbimų. Lankantis 8Filmai rekomenduojama naudoti skelbimų blokatorių ir būtinai antivirusinę programą, kuri apsaugotų kompiuterį.

8Filmai siūlo filmus HD kokybe, kuri leidžia žiūrėti filmus tiek mažuose ekranuose, tiek per televizorių. Taip pat šiuo metu yra keletas šio filmo puslapio alternatyvų, kurias verta aplankyti. Pavyzdžiui, panašus puslapis būtų Filmix, kuris siūlo turinį ir lietuvių kalba, taip pat gera alternatyva yra didžiausia Baltijos šalyse savadarbė platforma Go3.

Visi online filmų puslapiai

8Filmai ekrano kopija

8Filmai filmai online